Jak zhubnout do plavek

I když počasí venku ještě nenapovídá nic o teplém létě, ženy a dívky ví své – brzy nastane nová letní sezóna a hubnutí není záležitostí několika dní. Je třeba začít včas a zbavit se alespoň nějakých kilogramů nabraných během zimy.  Na hubnutí není nikdy pozdě a plány na hubnutí může absolvovat žena nebo muž v každém věku, pokud mu to zdravotní stav dovolí.

Tipy na efektivní zhubnutí do plavek

Pro trvalé zhubnutí musíte změnit svůj životní styl a naučit se jíst pravidelně a v malých porcích. Nezapomínejte tedy na pravidelné snídaně, dopolední svačiny, obědy, odpolední svačiny a večeře. Jídla ve večerních hodinách se rozhodně nesmí nijak přehánět a zapomeňte na přejídání. Pokud chodíte spát později nezůstávejte o hladu a dopřejte si malou svačinku. Jestli vám nejde zkrotit přejídání během dne a hlavně večer, kdy se tělo zklidní, můžete si pomoct potravinovými doplňky, určenými ke snižování chuti k jídlu. Měly by však pomáhat jen s ovládnutí přejídání, rozhodně nedovolte, abyste přestali úplně jíst.

Přečtěte si také:  Redukční diety: Mléčná dieta

Nezapomeňte pít!

Pokud nebudete pravidelně pít, těžko se vám podaří zhubnout. Dostatečné množství vody umí zajistit správné fungování trávicího systému. Denně byste měli vypít alespoň dva litry tekutin. Pochopitelně nejlépe čisté vody bez bublinek, která pročišťuje organismus a rovněž je díky ní kůže zdravěji vypadající. Vyhýbejte se alkoholu a sladkým nápojům. K pití se výborně hodí i bylinkové čaje.

Pohyb pro báječné výsledky v hubnutí

K hubnutí nepřispěje jenom pravidelná strava ve zdravém složení, ale také cvičení. Pravidelný pohyb je základem k úspěchu. Kromě toho, že snáze ztratíte nějaké kilogramy, tak se vám vytvaruje postava do lepších křivek. Cvičte aspoň třikrát týdně (můžete si zaskákat na trampolíně) a nechávejte si pauzy od cvičení, aby mělo tělo možnost se zregenerovat. Cvičení vy vás mělo bavit, takže vybírejte ze sportovních aktivit, které jsou vám blízké.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *