Trampolíny pro radost a zdraví

Koho by nelákala stará známá trampolína? V současném sortimentu objevíte spoustu modelů a doplňků k trampolínám, ale princip užívání se po desetiletí nezměnil – stále vás čekají příjemné skoky vzhůru a dopady s následným dalším odrazem.

Na trampolíny dneska narazíte prakticky všude a pokud máte zahradu nebo vyšší stropy doma, neváhejte s pořízením vlastního kousku. Pro děti jde o parádní zábavu a ještě jim skoky prospějí po zdravotní stránce. Pochopitelně nejde jenom o dětské radovánky, bez obav si mohou zaskákat i dospělé osoby v každém věku.

Menším dětem bude více vyhovovat trampolína s ochrannou sítí. Mohou se podle potřeby chytit a zajistit si lepší stabilitu. Získají větší pocit bezpečí. Trampolína by měla být opatřena i ochranou pružin i schůdky, aby se na ni dalo snadněji dostat. Skákání na trampolíně skvěle okysličí mozek a tělo se zbaví nežádoucích toxinů. Pochopitelně se vylepší i fyzička a trampolína nezatěžuje klouby.

Mezi oblíbené produkty patří i trampolíny Spartan, které jsou k dostání v různých rozměrech, provedeních a s odlišnou maximální nosností. Pro menší děti se hodí trampolínka Spartan v menších rozměrech. Děti si na ní rovněž skvěle zadovádí a cenově vás vyjde na několik stovek. Mezi trampolínami pro děti najdete i varianty vhodné k umístění do dětských pokojů a heren. Okolo dvou tisíc se již pohybují trampolíny s ochrannou sítí a s konstrukcí zhotovené z kovu odolného proti korozi. Spartan nabízí i vysoce kvalitní rakouské trampolíny s pevnou ocelovou konstrukcí, za tyto druhy už musíte zaplatit více, ale ceny jsou stále přijatelné – okolo pěti tisíc korun. Trampolíny se snadno montují a zárukou vám může být bezpečnost během používání. K ochraně pružin slouží obvodové polštáře, skvělou stabilitu zajišťují 3 W nohy a nosnost je přizpůsobena dětem i dospělým.

  1. Trampolíny jsou super. Nedávno jsem to koupil k nám na zahradu a vyřádíme se na tom všichni. Od malým až po dědu a babičku. 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *