Woman Beauty Mask Skincare  - Elf-Moondance / Pixabay

Krásně čistá a vypnutá pleť: Jak ji můžete docílit v pěti jednoduchých krocích?

Každá žena touží po krásně čisté a vypnuté pleti jako z lifestylového magazínu. Bohužel ne každému příroda nadělila takovou genetickou výbavu, která by nám zajistila zářivou pleť za každé situace. Většina z nás se snaží sama hledat cesty, jak nad nedokonalostmi vyzrát. My pro vás máme krátký manuál, jak můžete docílit krásné pleti v pěti krocích.

Dopřejte pleti dostatečnou hydrataci

Pokud je pro vás důležitá kosmetika a zdraví, měli byste své pleti dopřát pořádnou péči, díky které bude moci prospívat. Nejdůležitější je pro ni zejména hydratace, kterou jí můžete dodat jak prostřednictvím hydratace organismu, tak i speciálními krémy.

Denní a noční krém je základ

Nejdůležitější částí každodenního rituálu jsou především denní a noční krém, které se o pleť postarají během celého dne. Většina žen dělá chybu, že používají jeden univerzální krém, který však neobsahuje všechny potřebné látky.

Nezapomeňte pleti dodat živiny

Pleť potřebuje především dostatek živin v podobě vitamínů a minerálů, díky kterým se mohou buňky uvnitř ní neustále obnovovat. Dodat je pleti můžete jak zdravou stravou, tak i vitamínovými doplňky či výživnými krémy a maskami.

Přečtěte si také:  Meloun - druhy melounu

Nikdy nechoďte spát nalíčení

Největším nešvarem je usínání s make-upem. Pleť se přes noc obnovuje, a proto potřebuje před tím, než usnete, řádně vyčistit. Pokud se navíc tento zlozvyk stane častou praxí, můžete očekávat, že se brzy začne projevovat akné a pleť začne viditelně stárnout.

Pleť pravidelně čistěte

Pro krásnou a čistou pleť je klíčové pravidelné čištění, díky čemuž ji zbavíte většiny nečistot a odumřelých buněk. Pleť bude moci lépe dýchat a bude i více prokrvená. Pomoci si můžete i různými přístroji pro čištění, které nakoupíte na e-shopu pro domácnost John King. V jeho nabídce naleznete širokou škálu kosmetiky a dalších přípravků, se kterými se vám podaří dosáhnout vaší vysněné pleti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *