Breakfast Salad Nutrition Healthy  - yana_tik / Pixabay

Podpora činnosti jater: Nezapomínejte na pravidelný detox a prevenci

Pokud nežijete zrovna spořádaným životním stylem a občas si rádi zahřešíte nebo trpíte nějakým zlozvykem, můžete si být jisti, že všechny vaše prohřešky odnáší zejména játra. Ta jsou jedním z klíčových orgánů v našem těle, od kterého se odvíjí krása a zdraví každého z nás.

Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů

V lidském těle můžeme najít přes sedmdesát orgánů, které se na fungování našeho těla podílejí různým dílem. Jedním z těch nejdůležitějších jsou nepochybně játra, která ve své podstatě fungují jako náš filtr. Jejich úkolem je tak látková výměna, která zahrnuje různé živiny, vitamíny, ale i minerály. Kromě toho má však na starosti i tvorbu bílkovin, krevní plazmy, žluči či důležitých hormonů.

Játrům prospívají zejména bylinky

Poškození jater je v mnoha případech velmi závažné a také nevratné. Právě proto je třeba jim dodávat potřebnou péči, kterou poskytují i přírodní produkty. Největší nebezpečí pro játra totiž představuje nezdravý životní styl, který zahrnuje například velmi tučné jídlo, kouření či alkohol. Játra můžete podpořit různými bylinkami jako je například fenykl, řepík, pampeliška či Ostropestřec plus Artyčok.

Přečtěte si také:  Češi ochranu před sluncem zanedbávají, ukázal průzkum společnosti dm drogerie markt

Prevence a podpora jsou základ

Nejlepší obranou před veškerými onemocněními je nepochybně prevence, kterou byste neměli vynechat ani u jater. Za tímto účelem můžete využít různé doplňky stravy včetně Ostropestřec plus Artyčok od Naturvity v tabletách, který působí nejen jako prevence, ale částečně i jako detox. Doplněk zakoupíte na stránkách Gigalekarna.cz.

Ostropestřec je skvělým pomocníkem při detoxikaci jater a jejich obnově, přičemž má pozitivní účinky i na srdce. Samotný artyčok pak výrazně pomáhá s pročištěním organismu a udržuje hladinu tuků v krvi na optimální úrovni. Tento doplněk tak můžete bezpečně užívat dlouhodobě, kdy si jednou denně vezmete dvě až tři kapsle, které zapijete vodou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *