Jídelníček dieta modelek

Dieta modelek a její jídelníček je sestaven z několika málo druhů čerstvého ovoce. Pro jídelníček diety modelek je důležité, aby se jednalo o čerstvé ovoce, které není nijak tepelně upravováno. Díky tomu vám tento jídelníček dokáže zajistit rychlé zhubnutí, jež během krátké doby. Mnoho lidí díky dietě modelek zhubnulo i více než 3 kila za 3 dny. U této diety ale musíte počítat i s tím, že dieta modelek není určena jako prostředek pro dlouhodobé zhubnutí. Ztracená kila se vám velmi pravděpodobně brzy vrátí zpět. Tato dieta se tedy hodí, například když chcete před dovolenou zhubnout do plavek.

Recept a jídelníček na dietu modelek

Základním receptem pro správný jídelníček diety modelek je čerstvé ovoce a hodně tekutin. Jídelníček diety modelek je složen tak že zahrnuje 5 jídel v průběhu dne. Každé jídlo představuje jeden vybraný druh ovoce. Jídelníček tak obsahuje především čerstvý ananas, čerstvé hroznové víno, kiwi, banány. Jídelníček diety modelek může zahrnovat i jiné druhy ovoce. Další nezbytnou součástí pro jídelníček diety modelek je dostatečný příjem tekutin. Během diety modelek byste měli vypít alespoň 2 litry vody každý den. Musí se jednat o pramenitou nebo stolní vodu nebo o neperlivé minerálky s nízkým obsahem minerálů a solí.

Vzorový jídelníček dieta modelek

Níže je uveden jeden vzorový jídelníček pro jeden den diety modelek. Dieta modelek zpravidla představuje tří denní cyklus, kdy se jídelníček mění jen minimálně. Je důležité, abyste dodržovali předepsané porce a rozdělní na 5 pravidelných jídel v průběhu dne.

Přečtěte si také:  Modelky - dieta

Dieta modelek – snídaně

Jídelníček by mohl obsahovat například 300 gramů čerstvého ananasu. Ten byste si měli nakrájet na malé kousky a v klidu je sníst. Vzhledem k omezenému množství jídla, které zahrnuje jídelníček diety modelek, je důležité, abyste si každé jídlo důkladně vychutnali. Díky pomalé a klidné konzumaci zabráníte pocitům hladu mezi jednotlivými jídly.

Dieta modelek – dopolední svačina

Na jídelníčku svačiny by se mohlo nacházet 2 – 3 čerstvé kiwi. Nebo 1 – 2 banány. I zde platí, že jídlu je nutné věnovat pozornost. Banán nebo kiwi byste měli oloupat a nakrájet na kolečka nebo malé kousky a ty pak v klidu snít

Dieta modelek – oběd

Jídelníček pro oběd diety modelek je podobný jako snídaně. Opět byste si měli zvolit větší porci čerstvého ovoce. Tedy opět buď 300 gramů čerstvého ananasu, nebo 250 gramů bílého hroznového vína.

Dieta modelek – odpolední svačina

Jídelníček pro odpolední svačinu diety modelek je stejný jako pro dopolední svačinu. Opět si můžete zvolit mezi banány nebo kiwi,

Dieta modelek – večeře

Na jídelníček večeře u diety modelek patří opět další porce ovoce. Podobně jako oběd a snídaně by se mohlo jedna o ananas nebo bílé hroznové víno.

V průběhu dne byste pak jídelníček měli doplnit o zhruba 7 – 8 velkých sklenic vody (tak abyste v průběhu dne vypili alespoň 2 – 3 litry vody).

3 comments

  1. Když doržím tuhle dietu a budud potom střídmě jíst, mohla bych si úbytek váhy udržet ?

    1. Taky by mě to zajímalo..myslím si že se to aji udržet dá,i když po skončení téhle diety si tělo bude mít tendence ukládat zásoby…to je jistý. ale když se to potom fakt nebude přehánět s jídlem,tak by to mělo být v poho…:)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *