Víte jak zhubnout?

Jak zhubnout? Prozradíme vám to!

Trápí vás nějaká ta kila navíc? Držíte nejrůznější diety, ale po jejich skončení jsou kila zpátky i s nějakým tím bonusem navíc? Utrácíte finance za zaručeně fungující hubnoucí přípravky, tabletky, čaje nebo masti? Šetřete své zdraví i peněženku a zkuste vzít za druhý konec. Pravidelný pohyb je základem úspěchu a kde jinde se mu věnovat, než právě ve fitness Praha 10, které sídlí na adrese Topolová 2916/14?

První návštěva fitness centra?

Chystáte se navštívit posilovnu poprvé a máte z této situace obavy? Vaše obavy jsou zcela neopodstatněné, vaše první návštěva u nás bude čistě seznamovací. Seznámíme vás s prostředím posilovny, jednotlivými stoji i cviky, díky kterým dosáhnete své vysněné postavy také vy. Cvičební stroje značky Grün sport se rozprostírají na více, než 400 metrech čtverečních a jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené sportovce, kteří se u nás udržují v kondici. Dále vás seznámíme s našimi profesionálními trenéry, kteří svůj život zasvětili sportu. Své zkušenosti se budou snažit předat také vám.

Přečtěte si také:  Jak zhubnout břicho po porodu

Posilovna Praha 10 nabízí svým klientům vždy něco navíc

Pro návštěvníky našeho fitness centra máme spoustu zajímavých nabídek i výhodných členských balíčků. Pokud se vám u nás tedy zalíbí, s výhodnou permanentkou můžete ušetřit zajímavou finanční částku. Výjimkou nejsou také sezónní nebo vánoční a novoroční slevy. Posilovna Praha na své klienty zkrátka myslí a odměňuje je navíc zajímavými věrnostními výhodami.

Kam po tréninku?

Pokud jste shledali svůj dnešní trénink za dostačující, zavítat můžete do dalších částí areálu fitness centra. Odpočiňte si na některé z příjemných masáží, nechte si u nás prodloužit řasy, nebo navštivte naše solárium Praha, díky kterému se můžete nádherným bronzovým opálením pyšnit po celý rok. Po pár návštěvách na své postavě uvidíte zřetelné změny!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *