Víte jak zhubnout?

Jak zhubnout? Prozradíme vám to!

Trápí vás nějaká ta kila navíc? Držíte nejrůznější diety, ale po jejich skončení jsou kila zpátky i s nějakým tím bonusem navíc? Utrácíte finance za zaručeně fungující hubnoucí přípravky, tabletky, čaje nebo masti? Šetřete své zdraví i peněženku a zkuste vzít za druhý konec. Pravidelný pohyb je základem úspěchu a kde jinde se mu věnovat, než právě ve fitness Praha 10, které sídlí na adrese Topolová 2916/14?

První návštěva fitness centra?

Chystáte se navštívit posilovnu poprvé a máte z této situace obavy? Vaše obavy jsou zcela neopodstatněné, vaše první návštěva u nás bude čistě seznamovací. Seznámíme vás s prostředím posilovny, jednotlivými stoji i cviky, díky kterým dosáhnete své vysněné postavy také vy. Cvičební stroje značky Grün sport se rozprostírají na více, než 400 metrech čtverečních a jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené sportovce, kteří se u nás udržují v kondici. Dále vás seznámíme s našimi profesionálními trenéry, kteří svůj život zasvětili sportu. Své zkušenosti se budou snažit předat také vám.

Posilovna Praha 10 nabízí svým klientům vždy něco navíc

Pro návštěvníky našeho fitness centra máme spoustu zajímavých nabídek i výhodných členských balíčků. Pokud se vám u nás tedy zalíbí, s výhodnou permanentkou můžete ušetřit zajímavou finanční částku. Výjimkou nejsou také sezónní nebo vánoční a novoroční slevy. Posilovna Praha na své klienty zkrátka myslí a odměňuje je navíc zajímavými věrnostními výhodami.

Kam po tréninku?

Pokud jste shledali svůj dnešní trénink za dostačující, zavítat můžete do dalších částí areálu fitness centra. Odpočiňte si na některé z příjemných masáží, nechte si u nás prodloužit řasy, nebo navštivte naše solárium Praha, díky kterému se můžete nádherným bronzovým opálením pyšnit po celý rok. Po pár návštěvách na své postavě uvidíte zřetelné změny!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..