Zapomeňte na nesmyslné diety

Jak na postavu snů? Na nesmyslné diety zapomeňte!

Trápí vás nějaké to kilo navíc? Bojujete s nevzhlednými faldíky, které vám otravují život? Nesnesete pohled na svou postavu v plavkách? O možnosti nasoukat se do plesových šatů mluvíte jako o velmi vzdálené budoucnosti? Nezoufejte a začněte tuto situaci řešit. Na řadu nesmyslných diet ani nepomýšlejte, na zázračné hubnoucí tabletky už vůbec ne. Naučte se pracovat se svým tělem ve fitness centru! A výsledky na sebe rozhodně nenechají dlouho čekat.

Kde změní vás i vaši postavu?

Bydlíte v Praze a hledáte fitness centrum, ve kterém se vám dostane komplexní péče doslova od hlavy, až k patě? Tak přesně to vám splní naše posilovna Praha (Kovanecká 2405/27, Praha 9). Najdete zde nejen moderní stroje značek Hammer Strength a Life fitness, o vaše pohodlí a efektivní trénink se postarají profesionální trenéři a sportovci, kteří svému koníčku zasvětili doslova celý život. Fitness centrum je rozděleno na několik tematických zón, které jsou zaměřeny na posilování určitých partií. Zúčastnit se můžete také venkovních tréninků a pro zájemce o kompletní formování postavy je připraven tzv. kruhový trénink. A na své si u nás přijdou také ženy, speciální fitness trénink je pro ně doslova jako stvořený.

Přečtěte si také:  Potřebujete zrychlit metabolismus? Tyhle potraviny se o to postarají

Řada specifických služeb pro vaše maximální pohodlí

Ale posilovna Praha, to není jenom řada profesionálních posilovacích strojů. Po fitness tréninku, můžete zrelaxovat své tělo i mysl na masérském pultu, o zkrášlení vašeho zevnějšku se postarají dámy v kosmetických salonech a trochu barvy i v pochmurném podzimním počasí nachytáte v místním soláriu. Solárium Praha nabízí osvědčený model turbo solárií s technologií ULTRA POWER, která jsou doplněna o klimatizaci, opalovače ramen i regulátor intenzity opalování. Díky soláriím značky ERGOLINE 600 Ultra turbo power budete krásně opálená v kterémkoliv ročním období.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *