Zapomeňte na nesmyslné diety

Jak na postavu snů? Na nesmyslné diety zapomeňte!

Trápí vás nějaké to kilo navíc? Bojujete s nevzhlednými faldíky, které vám otravují život? Nesnesete pohled na svou postavu v plavkách? O možnosti nasoukat se do plesových šatů mluvíte jako o velmi vzdálené budoucnosti? Nezoufejte a začněte tuto situaci řešit. Na řadu nesmyslných diet ani nepomýšlejte, na zázračné hubnoucí tabletky už vůbec ne. Naučte se pracovat se svým tělem ve fitness centru! A výsledky na sebe rozhodně nenechají dlouho čekat.

Kde změní vás i vaši postavu?

Bydlíte v Praze a hledáte fitness centrum, ve kterém se vám dostane komplexní péče doslova od hlavy, až k patě? Tak přesně to vám splní naše posilovna Praha (Kovanecká 2405/27, Praha 9). Najdete zde nejen moderní stroje značek Hammer Strength a Life fitness, o vaše pohodlí a efektivní trénink se postarají profesionální trenéři a sportovci, kteří svému koníčku zasvětili doslova celý život. Fitness centrum je rozděleno na několik tematických zón, které jsou zaměřeny na posilování určitých partií. Zúčastnit se můžete také venkovních tréninků a pro zájemce o kompletní formování postavy je připraven tzv. kruhový trénink. A na své si u nás přijdou také ženy, speciální fitness trénink je pro ně doslova jako stvořený.

Přečtěte si také:  Jak správně cvičit, abyste dosáhli svých cílů?

Řada specifických služeb pro vaše maximální pohodlí

Ale posilovna Praha, to není jenom řada profesionálních posilovacích strojů. Po fitness tréninku, můžete zrelaxovat své tělo i mysl na masérském pultu, o zkrášlení vašeho zevnějšku se postarají dámy v kosmetických salonech a trochu barvy i v pochmurném podzimním počasí nachytáte v místním soláriu. Solárium Praha nabízí osvědčený model turbo solárií s technologií ULTRA POWER, která jsou doplněna o klimatizaci, opalovače ramen i regulátor intenzity opalování. Díky soláriím značky ERGOLINE 600 Ultra turbo power budete krásně opálená v kterémkoliv ročním období.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.