Objevte kouzlo upřímných lidských doteků v Satori Spa

Cítíte, že si vaše tělo potřebuje ulevit od stresu  a napětí, které vás každodenně obklopují? Dopřejte si jedinečný pocit odpočinku a relaxace ve zbrusu novém centru Satori Spa v Praze. Tohle wellness srdce Karlína totiž svým návštěvníkům otvírá doslova netušené možnosti.

Stačí zavítat na webové stránky a okamžitě uvidíte, kolik míst ve wellness zóně je aktuálně volných. Bez telefonického dotazování, bez nepříjemného překvapení na místě… Utopie? Ne, jeden z příkladů přívětivého prozákaznického přístupu Satori Spa. Vždyť neopakovatelné chvíle vašeho odpočinku by neměly být narušovány takovými nepodstatnými maličkostmi, jako je aktuální obsazenost komplexu.

Relaxační masáž ušitá přesně na míru náročným unaveným klientům

Co si pod pojmem relaxační masáž představit? Určitě ne pouze jemné dotyky a relaxační hudbu. Aby si tato procedura dokázala poradit i s hluboko nahromaděným stresem, musí umět ještě o něco víc, například:

  • zrychlení látkové výměny,
  • odplavení toxinů a dalších nežádoucích látek z organismu,
  • rychlé nabírání nových sil,
  • navození celkové harmonizace těla a ducha.

Vyžaduje účast opravdového profesionála a na druhé straně klienta, který to s ní myslí opravdu vážně. Musíte být rozhodnutí se uvolnit. Vyplnit masáží svůj volný čas mezi pracovními schůzkami rozhodně nepovede ke kýženému efektu. Ano, úlevu sice pocítíte, ale nebude tak dlouhodobá, jak by mohla být. Více o této masáží se dozvíte zde: https://www.satorispa.cz/masaze/relaxacni-masaz/

Přečtěte si také:  Pravdy a mýty o zubech

Masáže, které se vám přizpůsobí

Nezáleží na tom, jak vypadá váš denní program. Ať už jste skřivan nebo sova, v Satori Spa vám vyjdou vstříc. Jejich maséři přicházejí do práce už v 10:00 a končí úderem osmé hodiny večerní. Navíc vám Satori Spa masáže v Praze 8 nabídnou i jedinečný zážitek pro páry, případně Happy hours, kdy při platbě za ně zajímavě ušetříte. Zjistěte aktuální vytíženost nebo si rovnou rezervujte místo na Satorispa.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *