Hledáte způsob, jak zhubnout? Poradíme vám

Neustále hledáme rady, jaký je nejlepší způsob hubnutí. Jak správně a zdravě hubnout tak, aby byl výsledek trvalý. Už na začátku máme pochybnosti a obáváme se jojo efektu. V tom je ale právě ta potíž. Je třeba přistupovat k hubnutí v pohodě, zvolna a s úsměvem.

Pokud máte nadváhu, ale k tomu i zdravotní potíže, které vás dost brzdí při snižování váhy, chce to speciální přístup. Zde je asi jediný účinný způsob pro zdravé hubnutí, obrátit se na pomoc odborníka. Výsledkem má být snížení hmotnosti a především i její dlouhodobé udržení a zlepšení našeho celkového zdraví. Je třeba redukovat váhu tak, aby náš organismus co nejméně hubnutí poškodilo. Zkuste proto FRESH dietu.

Způsob hubnutí šitý na míru je pak zcela individuální a přizpůsobený dle vašeho denního i pracovního režimu. Přihlíží ke zdravotnímu stavu, vašim možnostem pohybu, ale i způsobu nutné relaxace a také bude respektovat vámi oblíbené chutě a jídla, která máte rádi.

Změna myšlení a průvodce

Dieta je cesta spojená zejména se změnou myšlení, kdy musíte i změnit přístup k sobě samému, být ohleduplní ke svému zdraví, k jídlu, kterým sytíte své tělo a také k pohybu, jenž pomáhá a nezatěžuje. Pak vám i správně zvolená a sestavená dieta, nepřipadne jako odříkání.

Jakmile to myslíte opravdu vážně, musíte získat velmi dobrou motivaci a také ucelený plán s reálným cílem. Jde o důkladnou organizaci, kdy si najdete čas na sebe, na vaření i jídlo v klidu, na pohyb i odpočinek.

Přečtěte si také:  Několik častých omylů při hubnutí

Jakmile slyšíme slovo dieta, většinou nás napadne, že si musíme odříkat. Tak to ale není. Je třeba pochopit, že ve chvíli, kdy dáme tělu vše potřebné, bude spokojené a zdravé, odpadne únava, záchvaty vlčího hladu i zdravotní potíže. Náš život se stane veselejším a kvalitnějším. Máme se přece rádi, nebo ne? Jakmile dáme svému tělu to, co potřebuje, úsměv z tváře nám jen tak nezmizí.

Hubnutí musí být chytré a zde se průvodce opravdu hodí. Dokáže vás motivovat, povzbuzovat, chválit a vést. A tohle potřebujeme při hubnutí úplně nejvíc. Pocit, že na to nejsme sami. Zvýší se tak naše potřebné sebevědomí a víra ve vysněný cíl.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *