Co dokáže laser?

Krásná, jemná a zdravá pleť je symbolem mládí. Příroda vám dokonalou pokožku ale nenadělila? Můžete jí pomoci.

Co dokáže laser?

Patrně nejoblíbenější využití laseru, což je vlastně světlo, představuje to v oblasti léčby akné. Toto kožní onemocnění může pro postiženého mít opravdu devastující účinky na sebevědomí. Laser si dokáže poradit jednak se samotnými pupínky či jinými zánětlivými projevy v podobě vyrážek či ekzémů, tak i zlepšit stav pokožky bezprostředně po akné a zmírnit jizvy. Příznivý vliv má též na starší jizvy, pooperační rány nebo strie. Mezi ty s nejuniverzálnějším použitím patří především lasery biostimulační.

Laserem také odstraňujeme mateřská znaménka a touto cestou lze eliminovat rovněž nežádoucí pigmentové skvrny, a to hned několika účinnými metodami. A v neposlední řadě dokáže přimět kůži k regeneraci a laserové ošetření pleti se tak postará o omlazení a její přirozenou obnovu. Zároveň taková procedura má i preventivní charakter. Vrásky dokáže z tváře nejen „vymazat”, ale předejde i jejich následnému vzniku, pleť tak může jemná a svěže působící i zůstat.

Proč využít výhod laserového ošetření?

Především dámy ocení jednu velkou výhodu: Nebudete muset ráno co ráno trávit s množstvím kosmetiky ve snaze zakrýt všechny nedokonalosti. A sebedůvěrou  můžete tak směle oplývat i tehdy, když si make-up nanést nestihnete nebo v situacích, které kladou zvýšené nároky na jeho výdrž, například za horkých letních dní, na dovolené u moře či na koupališti. Už nemusíte řešit po pár hodinách skvělé zábavy na večírku lesklou mastnou pleť nebo rozmazané líčení. Vaše pokožka může být krásná přirozeně.

Přečtěte si také:  Pár tipů pro lepší zdraví

Výhody této moderní technologie je ovšem dostupné i pro pány, jimž už dávno tyto procedury nejsou zapovězeny. I muži si rádi uberou pár let a chtějí o sebe pečovat.

Co vám nabízí klinika Altos?

Celou řadu procedur v oblasti laserové dermatologie, které zahrnují laserový resurfacing, omlazení frakčním laserem CO2, laserové odstranění kožních lézí, laserové odstranění mateřských znamének, laserovou korekci jizev za pomocí frakčního Co2 laseru nebo léčba pigmentace.

To vše za pomoci nejnovějších metod, v podobě kupříkladu laseru Synchro Play Alexandrite nebo absolutní novinky, dosud na trhu jedinečného laseru DEKA Motus AX, který je určen pro epilaci. Jeho výhodou je především rychlost ošetření a možnost použít jej na všechny typy pleti, včetně kůže opálené. Při maximálním efektu je potřeba nejvýše šest ošetření oproti běžnému diodovému laseru, kde k dosažení obdobných výsledků musí ošetřovaný podstoupit asi deset až dvanáct sezení. Další unikátní přístroj, s nímž v Altos pracujeme, je laser QS4, který je schopen si účinně poradit mimo pigmentace dokonce i s tetováním. Neustále se seznamujeme s posledními trendy v oboru, abychom je mohli využít pro zkvalitnění našich služeb.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *