Chraňte se lépe před virózami

Viry a bakterie se stále vyskytují kolem nás. Někdy vše zvládneme s přehledem, ale oslabená imunita může způsobit, že se snadněji nakazíme nepříjemnou nemocí, která nás oslabí a naruší každodenní rituály. Vždy myslete na účinná preventivní opatření.

Antibakteriální péče o ruce

Uvědomili jste si někdy, kde všude saháte a spousta jiných lidí s vámi? Na nákupy potřebujete vozík, který používalo mnoho lidí před vámi, v bance podepisujete propisovací tužkou společnou pro příchozí klienty, během sportování užíváte zapůjčené náčiní.

Největší hrozbou jsou veřejné dopravní prostředky a společné prostory pro cestující. Denně projde letištěm, autobusovými a vlakovými stanicemi mnoho jedinců, kteří se dotýkají laviček, sloupků, sedadel, tyčí k držení. Nehrozí nebezpečí, že byste se ihned nakazili, ale myslete na časté mytí rukou, nejlépe také na antibakteriální sprej, který se postará o perfektní vyčištění.

Antibakteriální gely s krásnými vůněmi

Obecně se doporučuje mytí rukou aspoň čtyřikrát za den. Zvládnete to? Někdy příliš spěcháme, proto se hodí dezinfekce, která se vejde do kabelky. Receptury obsahují mnoho aloe vera, abyste si nestěžovali na suché ruce, ale docílili jemné, hladké a hydratované pokožky. Spreje vydrží čtyřikrát déle než běžné antibakteriální gely.

Přečtěte si také:  Pár tipů pro lepší zdraví

Oceníte, že se nelepí, umožní přesné dávkování pomocí rozprašovače a nezapáchají po alkoholu. Vypadají pěkně po vzhledové stránce a můžete si vybírat z pěti barev a vůní. Vůně vám budou připomínat parfémy. Jeden bude vonět po zeleném čaji s grapefruitem, druhý vás donutí myslet na louku plnou květin během západu slunce, další se inspiruje doteky čerstvé trávy.

K dalším plusům patří, že firma HAAN věnuje dvacet procent svého obratu z prodeje na dobročinné účely, konkrétně na výstavbu studní v africkém Malawi, což hodně pomůže v boji s vodní krizí.

ruce, mytí,
Chraňte se lépe před virózami

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *