Co je to kruhový trénink a k čemu je nám dobrý?

Kruhový trénink si můžeme představit jako soubor kardio a posilovacích cviků, které pravidelně po určitých intervalech cvičící střídá. Během jednoho půlhodinového tréninku se zapojí do hry všechny důležité svalové partie. Žádnou nevynecháte a své tělo budete tvarovat zcela rovnoměrně.

Nabízíme vám i rady a tipy, jak s kruhovým tréninkem začít, jak v něm cvičit, jaké cviky optimálně zařadit a mnoho jiných informací. Seznámíte se zde i s možností cvičit doma nebo v posilovně, individuálně i ve skupině.

Rozhodně nezůstaneme u teorie a podíváme se i do praxe. Doporučíme vám konkrétní cviky, které zvládnete při tréninku i sami doma, pokud se nebudete chtít vydávat na skupinové tréninky do tělocvičen nebo je nebudete mít na dosah. Řekneme vám, jak správně cviky zorganizovat za sebou, abyste dosáhli maximálního efektu.

činky, boty, cvičení
Co je to kruhový trénink a k čemu je nám dobrý?

Pro koho je kruhový trénink určen?

Speciálně se budeme věnovat kruhovému tréninku určenému ženám, které se rády vydávají na kruhový trénink mezi své vrstevnice s podobnými tělesnými neduhy, případně propadly nebo chtějí propadnout jeho domácí verzi. Právě pro ženy je kruhový trénink jako stvořený – lze se v něm efektivně zaměřit na ženské problematické partie a na těch zapracovat. Kruhový trénink pro ženy je specifický také tím, že při něm jde o zpevnění svalů více než o tvorbu svalové hmoty, po čemž mohou pro změnu toužit muži.

Přečtěte si také:  Hubnutí po porodu může být náročné

Také se zaměříme na samotné hubnutí prostřednictvím kruhového tréninku. Jsou to právě lidé s nadváhou a horší fyzickou kondicí, kteří se na trénink vydávají, aby postupně a vyrovnaně zhubli a svou kondici podpořili.

Proč je kruhový trénink v současnosti tak populární?

Je jednoduchý, lze ho přizpůsobit fyzické kondici každého jedince a není k němu zapotřebí velkého množství cvičebních pomůcek. Stačí ho 30 minut 3x týdně a výsledky budou zanedlouho vidět. A navíc si při kruhovém tréninku můžete najít přátele se stejným zájmem – se zájmem vypadat a cítit se dobře.

Cesta ke zpevněné postavě může začít právě při kruhovém tréninku, proto neváhejte a pojďte ho s námi prozkoumat!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *