White and Brown Plastic Pack

Jaké jsou účinky kratomu a jak poznat kvalitní bylinu

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, kde se její listy tradičně používají jako léčivý prostředek. Řadí se mimo jiné mezi tzv. adaptogeny.

Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají tělu přizpůsobit se a zvládat stresové situace. Tyto látky byly poprvé objeveny v Rusku v 50. letech 20. století a od té doby se staly středem zájmu v oblasti přírodní medicíny.

Jak fungují adaptogeny

Adaptogeny mají schopnost normalizovat funkci různých orgánů a systémů v těle, což jim umožňuje reagovat na stresové situace účinněji. Tento proces funguje tak, že adaptogeny pomáhají udržovat optimální hladiny hormonů a neurotransmiterů, což podporuje rovnováhu v těle a snižuje negativní účinky stresu. Mezi příklady adaptogenů patří například ashwagandha, rhodiola rosea, ženšen, eleuterokok, schisandra a tulsi (též známá jako bazalka posvátná).

A zapomínat v tomto směru samozřejmě nelze ani na kratom. Jak vypadá a co od něj čekat se můžete podívat například na stránkách https://kratomworld.cz/collections/red.

Jen ten nejkvalitnější kratom

Kratom World je český internetový obchod specializující se výhradně na prodej kratomu (ten je dostupný jak maloobchodně, tak i velkoobchodně). K mání jsou ty nejlepší kratomy od prověřených dodavatelů z České republiky, ale také přímo kratom ze Západního Kalimantanu. A proč právě odtud?

Přečtěte si také:  Češi ochranu před sluncem zanedbávají, ukázal průzkum společnosti dm drogerie markt

Kvalitní produkt ze srdce Indonésie.

Najít správného dodavatele není nic jednoduchého, a právě proto podnikli majitelé e-shopu v roce 2019 pracovní cestu do vzdálené Jihovýchodní Asie (kolébky této rostliny) s cílem najít kratom farmu, která by splňovala všechna požadovaná kritéria. Ve hře rozhodně nebyla jen dostatečná produkce, ale i požadavek na stabilně kvalitní produkt, který je sušený a drcený správným způsobem v těch nejlepších podmínkách. „Mluví za nás čísla.,“ říkají. „Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Navíc získáte i doručení do 1-2 pracovních dnů.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *