Clinic Doctor Patients Hospital  - 18371568 / Pixabay

Magnetoterapie pomáhá v mnoha situacích

Trápí vás váš zdravotní stav? Máte dojem, že léčba navržená vaším lékařem zabírá jen málo nebo dokonce vůbec ne? Seznamte se s novinkou na poli medicíny, která v našem těle podporuje přirozené regenerační procesy, aniž by ho jakkoliv zatěžovala.

Když vás trápí brnění a necitlivost končetin

Dnes se podíváme na magnetoterapii. Jde například  o skvělý způsob, jak léčit polyneuropatii. Tohle brnění  a pálení nohou, jdoucí ruku v ruce s bolestí a sníženou citlivostí dolních končetin, je způsobené poruchami vnějších nervů. Příčiny jsou různé, ovšem není-li tato nemoc léčena, může vás dokonce zcela vyřadit z běžného života.

Magnetoterapie umí její projevy zmírnit a zastavit progresi. A v závislosti na aktuálním stavu může nabídnout i úplně vyléčení.

Jejím prostřednictvím může být realizována také léčba tenisového lokte. Uleví vašim vazům a šlachám a podpoří je ve správné a účinné regeneraci. Jde o neinvazivní metodu s minimem nežádoucích účinků a kontraindikací (oproti tolik oblíbeným tejpům si magnetoterapii mohou dovolit např. i lidé trpící cukrovkou nebo křečovými žílami).

Přečtěte si také:  K čemu se hodí filtrační láhve a proč si jednu pořídit?

Ale pomůže i s dalšími diagnózami u dospělých i u dětí (svalová únava, lehká mozková dysfunkce atd.).

Chtějte magnetoterapii s prověřenými účinky

Naším tipem je magnetoterapie Biomag. Dostupné průzkumy prokazují její až 77% účinnost. Jde o odborná zhodnocení, pocházející z let 2012 a 2013, při nichž bylo zkoumáno 1 266 pacientů.

Samotný léčebný efekt pulzní magnetoterapie pak je pak prověřen desítkami klinických studií i odborných zdravotnických pracovišť. Využívají je například:

  • nemocnice,
  • lázeňská centra,
  • rehabilitační centra,
  • domovy pro seniory,
  • sportovní kluby,
  • ordinace praktických lékařů apod.

Navíc není její aplikace omezena jen na odborníky, k mání jsou i přístroje určené k použití doma. A pomohou i zvířatům. Vše je klinicky ověřeno. Více se dozvíte na stránkách zivotbezbolesti.eu.

Disease Medicine Health Medication - nastya_gepp / Pixabay
nastya_gepp / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *