Lidové léky na celulitidu

Mnoho žen se potýká s problémem celulitidy. Celulitida se vyskytuje často, a to nejen u obézních lidech. “Podezřelé” místo na svém těle stačí zmáčknout prsty a podívat se na výsledek. Pokud má pokožka barvu pomerančové kůry a nepruží – celulitida je tady. Nabízíme vám nejefektivnější lidové prostředky na celulitidu.  Toto onemocnění není jen výsledkem přejídání a sedavého způsobu života a není ani odvislá od věku, ale od ženské fyziologie – postihuje boky, hýždě a břicho, jen zřídka – ruce. Bohužel, jak se zbavit tohoto problému je obtížné.

Lidová léčba celulitidy

Praktikují se zábaly, masky, křoviny, pleťové vody, anticelulitidní masáže s využitím různých éterických olejů, kaolinová hlinka, káva, med, jablečný ocet a ostatní. Lidové léky na celulitidu mají pevné místo v kosmetice. Jejich výhodou je snadnost použití a nízké náklady, bezpečnost a účinnost. Při pravidelném a dlouhodobém používání lidových prostředků na celulitidu budete dosahovat skvělých výsledků!

Lidové léky na celulitidu

Proti celulitidě čaj z petržele

Dvě polévkové lžíce petrželky zalijte jedním šálkem vroucí vody, přikryjte a nechte 5 minut a pak přeceďte. Pijeme dva týdny denně. POZOR! Čaj nesmí pít ti, co mají onemocnění ledvin nebo pokud jste těhotná.

Přečtěte si také:  Potraviny – maso, kalorie

Voda a přírodní šťávy

Pít více tekutin. Je důležité, aby to byla obyčejná pitná voda nebo čerstvý džus, žádné konzervační látky, jen přírodní produkty.

Mořská sůl

Jednou za týden si dopřejte 20 minutovou koupel s přísadou mořské soli.

Dejte si pozor na sílu

Jíst více vysoce kvalitní bílkoviny: ryby, drůbež. Zařadit do svého jídelníčku potraviny, které obsahují vitamin C, zinek a měď. Vitamin C je obsažen v přebytku v ovoci, měď a zinek v obilovinách, hrách, fazole.

Sprcha celulitida

Hydroterapie pomáhá zlepšit krevní oběh v problémových oblastech, eliminuje zácpu, blahodárně působí na střeva, slinivku břišní a játra. K dosažení požadovaného výsledku, je nutné postupovat přesně podle pokynů.

Mléko koupel

Doporučuje se i mléčná lázeň. Postačí několik sklenic mléka, přidat do normální koupele.

Káva

Dobrým nástrojem, jak se zbavit celulitidy je peeling vyrobený z kávové sedliny. Ponechte na hroší kůži po dobu asi 10 až 15 minut, pak osprchujte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *