Wellness Carafe Towels White  - guvo59 / Pixabay

Seznamte se s pestrým menu erotických masáží

Chcete zažít něco výjimečného a přitom se zbavit stresu a napětí? Pak pro vás mohou být skvělou volbou erotické masáže. A pokud z jejich pestré nabídky vybíráte poprvé, poradíme vám, na co si dát pozor.

Předem bychom si měli ujasnit definici erotických masáží. Rozhodně v sobě nezahrnují žádný sex, ani ten orální nebo anální. Styk je zkrátka zapovězen. Ale na druhou stranu nemusí jít čistě jen o práci rukou…

Masáž penisu a jak vlastně vypadá

Je opravdu erotická – masáž pohlavního údu alias lingamu se totiž nezaměřuje jen na něj. Naopak. Její nezbytnou součástí je i ta správná atmosféra. Ta začíná už v prostředí, v němž se celý zážitek odehrává. Podušky oslní svou měkkostí, světlo ztlumenou září, přítomné vůně a případně i hudba zase jemností.

Na řadu přicházející zprvu jen letmé doteky. Mají za úkol vás uvolnit a připravit k vychutnání vrcholného zážitku. I ten se dostavuje postupně. Masérka orgasmus dokáže i několikrát oddálit, přičemž díky své empatii reaguje na vše přání a potřeby.

Japonské nuru masáže oslní svou rafinovaností

Jaká je masáž tělo na tělo? Vyzkoušejte to díky těm nuru z Japonska. Tyhle erotické masáže – Praha používají speciální extrémně kluzký gel z mořských řas. Ten se smíchá s vodou, lehce zahřeje a následně nanese na celé tělo. Samotná masáž pak probíhá nejenom rukama, ale také hýžděmi, ňadry a nakonec i celým tělem masérky.

Přečtěte si také:  Dovolená v lázních – užijte si zasloužený odpočinek ve vyhlášených českých lázních

Jde o výjimečný zážitek, který vám dokáží nabídnout jen ty skutečně nejlepší erotické masáže Praha, zaměstnávající ty nejzkušenější masérky a používající ty nejkvalitnější kosmetické produkty. Objevte jejich krásu třeba na Angelsmasaze.cz.

Vyberte si svou společnici z 15 krásných profesionálek a zvolte si čas, jenž vám bude nejlépe vyhovovat. A to všechno 100 % on-line a bez zbytečného zdržení. Na jedinečný zážitek se sice leckdy vyplatí počkat, ale tady to rozhodně neplatí. Svůj báječný erotický relax si můžete dopřát ještě dnes!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *