Fitness

Chcete se pyšnit dokonalou postavou? Navštivte fitness centrum Kentoya!

První sluneční paprsky přímo vybízejí k uskladnění těžkých péřových bund, dlouhých kabátů, šál a čepic. Ke slovu se dostávají jarní bundičky, trička a sukně. Pokud se nadcházejícího jara děsíte a snažíte se maskovat nedokonalosti, které se na vaší postavě v průběhu zimy objevily, nezoufejte. Posilovna Praha dokáže s vaším tělem i psychikou zázraky. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní kůži! Postaráme se o to, abyste byli se svou postavou spokojeni více, než kdykoli předtím!

Chceme, abyste se u nás cítili opravdu jako doma
Spojení profesionální péče, moderních posilovacích strojů značky Grün sport, trenéři složení z úspěšných sportovců nebo mistrů světa a řada doplňkových služeb – i tak lze ve stručnosti charakterizovat fitness Praha 10, které naleznete na ulici Topolová 2916/14. Profesionální posilovací stroje jsou rozprostřeny na neuvěřitelné ploše 400 m2! Pro vaše maximální pohodlí a komfort je posilovna Praha doplněna ještě o řadu dalších specifických služeb. Naleznete zde moderní turbo solárium, nehtovou modeláž i pedikúru, rozmanité masáže nejrůznějších druhů, lymfoven nebo prodlužování řas. Během jedné návštěvy se o vás postaráme doslova od hlavy, až k patě.

Relaxační návštěva solária
Aby byla vaše vnější i vnitřní krása dotažena do posledních detailů, přijďte si po úspěšném tréninku odpočinout do našeho solária vybaveného nadčasovými přístroji LUXURA 520TURBO a ERGO LINE 600. Maximální pohodu při opalování zajišťuje klimatizace i příjemná hudba. Solárium Praha tedy přispívá nejen k vaší fyzické dokonalosti, ale zejména k absolutní psychické pohodě. A jelikož jsme si toho sluníčka letos ještě příliš neužili, je solárium skvělou alternativou. V případě zájmu vám náš personál poradí, jaká intenzita opálení je pro vás vhodná nebo doporučí ochranné kosmetické prostředky, které jsou pro návštěvu solária nezbytná.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..