Fitness

Chcete se pyšnit dokonalou postavou? Navštivte fitness centrum Kentoya!

První sluneční paprsky přímo vybízejí k uskladnění těžkých péřových bund, dlouhých kabátů, šál a čepic. Ke slovu se dostávají jarní bundičky, trička a sukně. Pokud se nadcházejícího jara děsíte a snažíte se maskovat nedokonalosti, které se na vaší postavě v průběhu zimy objevily, nezoufejte. Posilovna Praha dokáže s vaším tělem i psychikou zázraky. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní kůži! Postaráme se o to, abyste byli se svou postavou spokojeni více, než kdykoli předtím!

Chceme, abyste se u nás cítili opravdu jako doma
Spojení profesionální péče, moderních posilovacích strojů značky Grün sport, trenéři složení z úspěšných sportovců nebo mistrů světa a řada doplňkových služeb – i tak lze ve stručnosti charakterizovat fitness Praha 10, které naleznete na ulici Topolová 2916/14. Profesionální posilovací stroje jsou rozprostřeny na neuvěřitelné ploše 400 m2! Pro vaše maximální pohodlí a komfort je posilovna Praha doplněna ještě o řadu dalších specifických služeb. Naleznete zde moderní turbo solárium, nehtovou modeláž i pedikúru, rozmanité masáže nejrůznějších druhů, lymfoven nebo prodlužování řas. Během jedné návštěvy se o vás postaráme doslova od hlavy, až k patě.

Přečtěte si také:  Jak se stravovat po cvičení?

Relaxační návštěva solária
Aby byla vaše vnější i vnitřní krása dotažena do posledních detailů, přijďte si po úspěšném tréninku odpočinout do našeho solária vybaveného nadčasovými přístroji LUXURA 520TURBO a ERGO LINE 600. Maximální pohodu při opalování zajišťuje klimatizace i příjemná hudba. Solárium Praha tedy přispívá nejen k vaší fyzické dokonalosti, ale zejména k absolutní psychické pohodě. A jelikož jsme si toho sluníčka letos ještě příliš neužili, je solárium skvělou alternativou. V případě zájmu vám náš personál poradí, jaká intenzita opálení je pro vás vhodná nebo doporučí ochranné kosmetické prostředky, které jsou pro návštěvu solária nezbytná.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *