Jaká masáž pomůže s dlouhodobým odstraněním bolesti?

Také chodíte na masáže proto, abyste získali úlevu od mnohdy zničujících bolestí tím, že dovolíte profesionálům, aby vám uvolnili ztuhlé svaly? Tak proč se tedy tato bolest stále vrací? Prozradíme vám, kde může být problém.

Jsou-li obratle, klouby nebo jiné části těla vychýleny ze svých pozic, nastupuje samoopravovací systém, který z okolním svalů a šlach vytvoří něco jako dlahu, jež zajistí, že naše tělo bude nadále správně fungovat. Ovšem tato „živá dlaha“ se sama v nepřirozené pozici udržuje, což bývá zdrojem prudkých a často nikdy nekončících bolestí.

Dornova metoda uvolňuje nejenom fyzické, ale také psychické bloky

Řešením těchto problémů může být u nás prozatím poměrně málo známá Dornova metoda. Ta se snaží, na rozdíl od jiných metod, začlenit aktivní účast klienta na celkovém procesu. Protože si sami můžete určit svůj práh bolesti a jednoduše nejít tam, kam vás tělo pocitově nepustí, nemůže vám tento způsob nijak ublížit.

Ano, v některém z napravovacích bodů může být tato masáže trochu bolestivá (zvláště právě v korekčních partiích), ale její celkové vyznění je šetrné. Navíc uvolňuje nejenom fyzické blokády, ale také ty energetické, jež se v organismu utvořily právě v důsledku jeho nesprávného fungování.

Přečtěte si také:  Zeleným čaj zabijákem rakoviny?

Ideální Dornova metoda je, když…

Odborníků na Dornovu metodu je u nás už poměrně hodně, ovšem jak poznat ty skutečně nejlepší? Samotný diplom o ničem nevypovídá, k mnoha zkušenostem lze totiž dojít pouze dlouholetou praxí pod odborným vedením. Jeden tip bychom ale přece jenom měli. Hledejte salóny, kde je „Dorn“ zakončen některou z relaxačních masáží, díky níž se na závěr uvolníte a začnete se cítit skvěle.

Například masáže Ostrava Linity zařazují na závěr relaxační Breussovu masáž, podpořenou navíc použitím třezalkového oleje, jež velmi dobře vyživuje meziobratlové ploténky. Zajděte si pro úlevu právě tam!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *