Uvadá vám milostný život? Máme pro vás 5 tipů na jeho oživení

Jen velmi složitě bychom hledali ložnici, do které se po určité době nepřikradl stereotyp. Zažívat neustále něco nového a skvělého by chtěl asi každý, pokud se ale trochu nebudete snažit, zřejmě se vám to nepodaří. My vám proto dáme celkem 5 tipů, díky nimž by se vám mělo podařit oživit i vztah, který již poměrně hodně ochladl.

Opravdu sami a v pohodlí

Ne, zpočátku možná nebudete muset hned navštívit sexshop a erotické pomůcky nakoupit ve velkém. Bohatě postačí, když spolu budete sami. Takové intimní hrátky v momentu, kdy vás neruší všudypřítomné děti či návštěvy, rozhodně stojí za to. Zkuste wellness pobyt, v jehož rámci vás budou hýčkat třeba při masážích nebo strávíte žhavé chvíle ve vířivce.

Afrodisiaka, o nichž jste možná ani nevěděli

Svět kolem nás je plný afrodisiak. Možná o nich ani nevíte. Vždyť mezi ta nejznámější patří čokoláda. Dát si ji lze ve spoustě variací. Výbornou volbou představuje i klasická sázka na šampaňské s jahodami. Když nic nebude fungovat, vyzkoušejte španělské mušky či aromaterapii.

Přečtěte si také:  Bělení zubů vám dodá sebevědomí a nový vzhled. Vybělit si je přitom zvládnete i doma svépomocí

Sexy spodní prádlo

Ženské tělo je mocnou zbraní, která skolí každého muže. Proto na toho svého můžete vystartovat v hodně sexy spodním prádle, jež bude zakrývat pouze intimní partie, případně takřka nic.

Erotické hry

Proč se neodvázat trochu více? Výbornou volbou jsou například nejrůznější převleky. Typické jsou oděvy zdravotních sester, učitelek a podobných povolání. A co zkusit taková pouta a latexové oblečení? Alternativ je spousta.

Proč nezkusit nějaké pomůcky pro dospělé?

Hračky pro dospělé se dnes prodávají ve spoustě podob. Nemusí se jednat jen o vibrátory, které mají dnes už i tvar vajíček nebo vibračních kroužků. Výbornou volbou je třeba dildo dle vašeho výběru. Oblíbené jsou také anální kolíky, korále a mnohé jiné pomůcky. V eshopu sexio.cz si jistě vyberete.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *