Zubních implantátů se nebojte. Na Praze 9 je zavádějí ambulantně a v lokální anestezii

Za krásný úsměv bychom dali skoro cokoliv. Ovšem co když i přes veškerou péči o nějaký zub přijdeme? Možnosti řešení jsou hned dvě – můstek a implantát. Zatímco můstek zasahuje i do zdraví a kondice okolních zubů, implantát se chová skoro jako původní zub – a stejně tak i vypadá.

Zubní ordinace Praha 9 pod vedením Jakuba Smrčka má s tímto rozhodováním bohaté zkušenosti. Díky individuálnímu přístupu, moderním postupům a především vstřícnosti, si získala v srdcích (i úsměvech) svých zákazníků nezastupitelné místo. Ale nespecializuje se jen na zubní implantáty Praha, nabídne vám toho mnohem víc.

Jak vypadá zavedení zubního implantátu?

Potřebujete-li nahradit vypadlý zub, ale nemůžete nebo nechcete obrušovat ty vedlejší z důvodu nasazení můstku, měli byste se zamyslet nad možností výroby zubního implantátu. Vypadá jako váš ztracený zub, jen místo kořene má titanový šroub. Ten se v lokální anestezii zavede do dásně a nechá se zahojit. Celý proces netrvá déle než 90 minut a díky použití lokální anestezie je navíc zcela bezbolestný.

Co má dentální hygiena společného se zubními implantáty?

Aby vám zubní implantáty v ústech dlouho vydržely, je třeba věnovat zvýšenou pozornost také celkovému zdraví dásní a dutiny ústní. Dobře zavedený implantát nebolí, ovšem zradit vás mohou bakterie, které dokáží časem v jeho bezprostředním okolí způsobit zánět. Jak tomu předcházet vás naučí dentální hygiena Praha 9 právě v zubním centru Mudr. Jakuba Smrčka. Ošetří tu i malé děti a nevyhýbají se ani problematickým diagnózám.

Přečtěte si také:  5 tipů, jak vybrat kvalitní chodítko pro seniora

A proč by váš nový zubař Praha měl být právě Mudr. Jakub Smrček? Promoval už v roce 2002 na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, cenné zkušenosti získal v soukromé ordinaci na Vinohradech a především se neustále vzdělává. A to jak v ČR, tak i v zahraničí, odkud si přináší ty nejnovější metody a postupy v oblasti zubního lékařství.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *