Chytrá aplikace se o sledování zdravého jídelníčku postará za vás

Rádi byste konečně dosáhli své ideální váhy bez nesmyslných diet, jo-jo efektu či přehnaných režimových opatření? Stáhněte si šikovnou aplikaci do mobilu, která vám sestaví zdravý a vyvážený jídelníček na míru přímo podle vašich potřeb. Budou vám k tomu stačit pouhé dvě minuty!

Pod taktovkou výživového odborníka

Nejde o žádný pochybný program, který má pro všechny své uživatele připravený univerzální jídelníček  na hubnutí, často jen s několika drobnými obměnami. Na  PestryJidelnicek.cz je k dispozici kompletní podpora sestavená odborníkem na výživu!

Budete překvapeni, jak silně může vaše zdraví a vitalitu ovlivnit správná skladba potravin a zdravý jídelníček! Stačí o sobě vyplnit několik jednoduchých údajů a do dvou minut dostanete na e-mail svůj ideální stravovací plán.

K ruce budete mít perfektní jídelníček na hubnutí včetně gramáží a tipů na zdravé recepty. Může vám posloužit jako inspirace pro každodenní stravování i jako vytyčená cílová meta, jíž byste ve snaze o změnu svého životního stylu chtěli dosáhnout. Není nutné se okamžitě nutit do neznámých nebo nevyhovujících ingrediencí. Naopak – pokud na svůj nový styl života najedete postupně a s plným odhodlání, budou výsledky trvalejší a především bez nežádoucího jo-jo efektu.

Přečtěte si také:  Hubněte s chutí a hlavně efektivně!

Pomocníci pro vaše zdraví

Jak na tom jste po zdravotní i vitální stránce vám navíc pomohou ověřit vyladěná BMI kalkulačka a přehledné kalorické tabulky. Díky tomuto komplexnímu programu dokážete zcela změnit svůj životní styl a budete se cítit mnohem lépe.

K dispozici je registrace zdarma na PestryJidelnicek.cz a nic navíc nezaplatíte ani za základní verzi kompletního jídelníčku včetně všech receptů. Registrace vám nezabere více než 2 minuty a ihned po ní můžete začít využívat všechny výhody programu. Není třeba nic složitě potvrzovat ani čekat na ověření. Takže pokud chcete změnit svůj životní styl a stravovací návyky, můžete to udělat HNED TEĎ!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *