Vitamín C jako bojovník proti chřipce a nachlazení? Zásobte s ním svůj organismus na celý den!

Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným… Mohli bychom letos říci slovy klasika a měli bychom pravdu. Vždyť neustálé střídání tropických teplot s prudkým ochlazením doprovázeným lijáky našemu zdraví právě neprospívá.

Už naše babičky proto v takové situaci doporučovaly kyselé potraviny – od nejrůznějších bobulovin až po nakládané kyselé zelí. Obsah vitamín C uvnitř je sice dostačující, ale pokud není jeho užívání doprovázeno i správným mechanismem působení, jeho účinky se snižují. Klíčem je právě postupné uvolňování vitamínu C, který tak zásobuje všechny tělesné tkáně v průběhu dne vším potřebným, co si podpora imunity žádá.

Extra C 500  – vitamínový pomocník proti chřipce a nachlazení

Bez cukru, v praktickém balení a s vysokým obsahem vitamínu C s postupným uvolňováním – přesně takový je přírodní doplněk stravy Extra C 500 z dílny českého výrobce Naturvita, a. s. Jde o novou inovovanou formu vitamínu C se zaručenou postupnou dobou uvolňování. Váš organismus tak získá přístup k vitamínu C nejméně po dobu 8 hodin od užití jedné kapsle. Podpoří tak váš bezpečný pobyt v náročném prostředí se zvýšeným obsahem patogenů, např. mezi kolegy v práci nebo při cestě MHD.

Přečtěte si také:  Pečujte o svůj zrak – účinnější než mrkev je například světlík

Jedna kapsle Extra C 500 obsahuje 500 mg vitamínu C, což je 625 % referenční výživové hodnoty. Nenajdete v ní cukr cukr a mohou ji užívat  i děti od 10 let věku. Do rodinné lékárničky tak nemusíte kupovat množství drahých přípravků, postačí vám jen jediný. Doporučenou denní dávku 1 kapsle doporučujeme užít ráno zároveň se snídaní, není to však podmínkou.

A jaké přínosy může mít pro náš organismus optimální dávka vitamínu C?

  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu,
  • má svůj podíl na snížení míry únavy a vyčerpání,
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu v těle (ten je důležitý pro funkci cév, kostí,
  • chrupavek, ale i vitalitu dásní, zubů a kůže,
  • přispívá také k ochraně buněk proti oxidativnímu stresu (působí jako antioxidant).

Účinky vitamínu C se na vaší imunitě i dalších tělesných pochodech projeví velmi rychle. Proto podpořte své zdraví už teď a pořiďte si Extra C 500 a další doplňky stravy za výhodnou cenu již nyní, třeba na Gigalékárna.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *