Síla aloe vera v kapesním provedení

Kosmetika s obsahem aloe je u milovníků bylinek a přírodního zdraví absolutním hitem. Účinné látky v této nenápadné rostlině mají na pleť okamžité zklidňující účinky, a starají se i o její účinnou ochranu a regeneraci. Jsou vhodné pro každodenní péči, a to i u nejmenších dětí.

Při výběru těch správných produktů je však vždy třeba dbát na co nejvyšší obsah extraktu z aloe vera i dalších cenných složek, které jeho působení podporují a zintenzivňují.

Šikovný pomocník do kabelky

Naše babičky nedaly dopustit na odstřižený list aloe, jehož šťávou potíraly vše – od popálenin až po drobná zranění z kuchyně. V našich panelákových bytech se však tomuto zelenému pokladu daří jen málokdy. Gel Aloe vera od TianDe vám to však plně vynahradí. Díky jeho praktičnosti a jedinečnému složení si ho zamilujete na první pohled i dotek.

S trochou nadsázky lze říci, že jde vlastně o šikovně zabalený list aloe pro okamžité použití. Jeho složení obsahuje totiž 99 % přírodních složek, z čehož rovných 98,5 % z nich představuje šťáva z aloe vera, a dalších 0,42 % pak olivový olej.

Oceníte ho každý den třeba po pobytu na sluníčku, při hydrataci pokožky nebo jako prevenci jizev po malých škrábancích a dalších poraněních. Nezáleží na tom, jaký typ pokožky máte. Účinné složky v aloe vera prospívají té suché, smíšené i mastící se. Gel se díky své konzistenci snadno roztírá, nezanechává nežádoucí povlak ani skvrny na oblečení. A nové mini balení do kabelky či lékárničky s sebou můžete vzít opravdu kamkoliv.

Přečtěte si také:  Zánětu močových cest se můžete zbavit i pomocí brusinek. Jaký mají vliv na náš organismus?

Pracujete často s úklidovými prostředky nebo jinou chemií? Pak jistě vaše pokožka na rukách trpí. I tady má však TianDe řešení – regenerační krém na ruce s extraktem z aloe vera v praktické tubě. Díky němu budou vaše ruce měkké a zdravé, a to včetně jemné kůžičky okolo nehtů.

Objevte kouzlo přírody s TianDe

Postupy tradiční čínské medicíny, použití vysoce kvalitních přírodních složek a moderní technologie, umožňující získat z každé suroviny maximum účinných látek – to je spojení charakterizující výrobky TianDe. Výrobky, jejichž použití je často srovnatelné s terapeutickou léčbou. Přesvědčte se sami na Tiandeprozdravi.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *