Péče o pánskou pleť není tabu – vychutnejte si ji u specialistů!

Návštěva kosmetických salonů není zrovna kratochvílí, kterou by muži vyhledávali. Ne, že by o sebe nechtěli pečovat – mnohem více jim vadí prostředí, určené primárně pro potěšení žen. Ovšem věděli jste, že existují také pánské kosmetické salóny?

Nejste spokojeni s tím, jak vypadáte? Pokud ano, nikdy není pozdě toho změnit. Pravidelná péče a neinvazivní šetrné zákroky dokáží s vaším vzhledem opravdu divy. Speciální péče sothys homme je určena právě pro posílení a detoxikaci mužské pleti, která vede ke krásnější a zdravější pokožce jako takové.

Jak vypadá kosmetická péče o mužskou tvář?

Nemusíte se ničeho bát. Pouze doporučujeme vynechat několik hodin před návštěvou salónu holení – kůže by mohla být příliš citlivá. Čeká na vás několik příjemných procedur pod taktovkou profesionálek. Těšit se tak můžete na:

  • odstranění nečistot z pokožky,
  • příjemnou masáž hlavy,
  • čištění pleti (povrchové či hloubkové podle typu obtíží),
  • speciální masáž digi-esthetique,
  • báječnou hydratační ampulku,
  • příjemnou masku,
  • aplikaci a doporučení krému podle typu pleti.

Seznam je dlouhý, ale ve skutečnosti si vše odbudete za hodinku. Stačí se nechat hýčkat v kosmetickém salónu Health Point na Karlíně (Sokolovská 694/100, Praha 186 00). Ale nejde jen o kosmetiku, vybrat si lze i z mnoha procedur estetické medicíny, prováděných za pomoci špičkového přístrojového vybavení a kosmetických přípravků nejvyšší kvality značky BTL.

Přečtěte si také:  Únava: Co ji způsobuje? A jak se s ní můžete jednou pro vždy vypořádat?

Jak si poradit v domácích podmínkách

Návštěvu salonu samozřejmě doporučujeme pravidelně, ale ve svém úsilí nesmíte ustat ani doma. Čištění pleti, obnova komfortu pleti nebo přípravky pro dokonalý vzhled pleti by se měly stát ve vaší koupelně pravidelnými hosty. Vše lze samozřejmě sladit s ideálním parfémem, takže se nemusíte bát nepříjemného „překřikování“ jednotlivých vůní. Stačí si nechat doporučit ideální kosmetickou řadu od profesionálních kosmetiček, která přinese do vašeho domova péči jako z kosmetického salónu. Zjistěte více na H-p.cz-sothys homme! Pro jedinečný pocit změny.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *