5 tipů pro oživení upadajícího milostného života

5 tipů pro oživení upadajícího milostného života

Žijete spolu už dlouhou dobu a skvěle se znáte? Na jednu stranu je to určitě dobře, jelikož láska skutečně u mnohých párů dokáže přetrvat i celý život. Na stranu druhou nejspíše dáte za pravdu tvrzení, že intimní život už není takový, jaký by měl být. To je samozřejmě nepříjemné, nicméně řešitelné. Ne, není nezbytné měnit partnera! Možná stačí jen trochu pozměnit ony stále stejné praktiky. Jak na to? Dáme vám celkem 5 tipů, z nichž si jistě vyberete.

Nažhavte ho na nejvyšší míru

Každý muž se ohlédne za spoře a vkusně oblečenou ženou. I proto se vyplatí večer koncipovat tak, že si oblečete nějaké speciální spodní prádlo, které bude maximálně svůdné. Výborné jsou nejrůznější krajkové kalhotky a podprsenky. Možná se vyplatí vsadit i na nějaké zajímavé převleky. Takový oděv zdravotní sestry může některé pány hodně lákat. Stejně tak zabírá i zvrhlá učitelka a podobně.

Speciální masáž neuškodí

Určitě je dobré naučit se také některé oblíbené masážní techniky. Ne, tradiční masáže zad či thajské masáže aktuálně na mysli nemáme. Výbornou volbou je kupříkladu třeba masáž prostaty. Tato oblast je pro mnohé muže v podstatě jakýmsi tabu. O prostatě se dozví až v momentu, kdy trpí nějakými zdravotními obtížemi. Přitom masáž prostaty může být velmi příjemná. Tu základní představuje samotný sex. Prostatu lze efektivně masírovat přes anální otvor a věřte tomu, že se jedná o hodně příjemnou záležitost. Stačí jen lubrikační gel a trocha šikovnosti.

Přečtěte si také:  Bělení zubů vám dodá sebevědomí a nový vzhled. Vybělit si je přitom zvládnete i doma svépomocí

Anální sex už dávno není tabu!

Možná se pronikání penisu, případně nějakých pomůcek do análního otvoru bojíte. Ano, určitý ostych může být, nicméně když se použije správný lubrikační gel, budete se bavit. Anální sex je zapotřebí velmi precizně připravit, a to především z pohledu výběru zmiňovaného gelu. Dát záležet si musíte i na postupném pronikání penisu. Rychlost tady určitě prim nehraje.

Trochu přitvrďte

Proč ne? Pokud máte k podobným hrátkám sklony oba. Mnohdy si stačí pouze pořídit pouta na ruce a nějaký ten bičík. Lehce partnera či partnerku poškádlíte před tím, než bude cítit tu nejvyšší možnou rozkoš.

Síla vibrací

Už jste měli v posteli nějakého toho vibrujícího pomocníka? Ne? Pak nastal nejvyšší čas tuto chybu napravit! Vybrat si dnes lze ze spousty nejrůznějších vibrátorů. Může jít jak o klasické variace penisu, tak i o vibrátory určené pro anální otvor nebo jiné vibrační pomůcky. Mezi ty se řadí kupříkladu vibrační kroužek. Nasadí se na ztopořený penis a následně používá při pohlavním styku. Žena při sexu cítí velmi příjemné chvění, které ji dovede až k vrcholu. A kde takový vibrační kroužek sehnat? Třeba v nejznámějším online sexshopu Růžový slon. Ten nabízí mimo jiné i různé inspirace a návody třeba na svém facebooku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *