Bělení zubů zvládnete i doma. Pomoci vám mohou babské rady i produkty z drogérie

Krásný bílý úsměv o vás vypoví mnohem více, než byste očekávali. Lidé obvykle připisují velkou váhu právě prvnímu dojmu, přičemž svoji pozornost směřují právě na zuby. V souvislosti s tím čím dál tím více lidí hledá způsoby, jak si snadno a rychle vybělit zuby, a to nejlépe v pohodlí svého domova. Sáhnout přitom můžete jak po babských radách, tak i běžně dostupných produktech v drogérii.
Zuby si můžete vybělit i běžnými potravinami

Vzhled je jedním z nejčastěji probíraných témat, což vede k tomu, že se velká část lidí snaží nějakým způsobem vylepšit svůj zevnějšek. V tomto ohledu se věnují i svému chrupu, na nějž se lidé při prvním setkání zaměřují nejvíce – jednoduše tak můžete zlepšit své postavení ve společnosti a zvýšit svoji šanci na úspěch například při pohovoru či obchodním jednání.

Běžně je krásný bílý úsměv považován za standard, kterého se snaží dosáhnout téměř každý. Samotné bělení zubů přitom nemusí být tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jestliže nemáte čas sedět několik hodin u lékaře, nebo jen nechcete hned utrácet tisíce korun, můžete se pokusit zuby vybělit svépomocí. První možností jsou babské rady, podle nichž jsou vhodné ke bělení například jahody či kokosový olej.

Přečtěte si také:  Krok za krokem k lepšímu zdraví i kondici

Obávat se nemusíte ani produktů z drogérie

Pokud to myslíte s bělením zubů vážně, můžete sáhnout i po větším kalibru, a to kvalitnějších produktech z drogérie. Každopádně si vždy kupujte pouze ověřené produkty, v nichž nejsou obsažené žádné nebezpečné látky. Ideální volbou jsou bělící sady, jejichž účinnost je v porovnání s ostatními produkty několikanásobně vyšší. Vybírat můžete ale i z bělících pásků, past či pudrů, s nimiž můžete své zuby bělit dlouhodobě s vysokou účinností. I v tomto případě je však třeba dávat pozor na to, zda neobsahují extrémně vysoké dávky peroxidu či jiných látek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *