Dieta modelek

Dieta modelek - recept, návod, jídelníčekDieta modelek je jedním z typů rychlé redukční diety nebo také intenzivní hubnoucí program. Někdy také dieta modelek bývá označována jako hladová dieta. Pomocí této diety je možné zhubnout 2 – 3 kila za 3 dny. Jedná se ale o velmi náročnou dietu a její efekt je pouze krátkodobý

Dieta modelek v praxi

Názory na dietu modelek se velmi různí. Někteří ji neuznávají jako dietu a mají ji pouze za drastický způsob jak krátkodobě snížit váhu. Další na ní nedají dopustit, protože jim dieta modelek pomohla zhubnout velmi rychle o několik kilo. Kde je pravda?

Je pravdou, že dieta modelek může představovat poměrně velkou zátěž pro organismus. Tuto dietu by tedy neměli zkoušet ti, kteří mají nějaké zdravotní obtíže. V případě že si nejste jisti, zda je tato dieta pro vás vhodná, poraďte se raději se svým lékařem.

Jídelníček diety modelek

Jídelníček dieta modelek je sestaven z čerstvého ovoce. To je nutné konzumovat v přesně stanovených dávkách v průběhu celého dne. Jídelníček zahrnuje pět jídel v průběhu celého dne, kde jsou střídány různé druhy ovoce.

Přečtěte si také:  Redukční diety: Mléčná dieta

Funguje dieta modelek?

Ano dieta modelek funguje. Už jen proto, že energetický příjem, který představuje jídelníček diety modelek, je velmi nízký, a vaše tělo je donuceno začít získávat energii z tukových zásob. Díky vybraným druhům ovoce, které velmi efektivně aktivují trávicí enzymy je dieta modelek velmi efektivní způsob jak ve velmi krátké době zhubnout i o několik kilogramů.

Dieta modelek vám ale nepřinese efekt dlouhodobého zhubnutí. Je obvyklým pravidlem že do několika týdnů po jejím skončení se vám ztracená kila vrátí zpět. Dieta modelek se tak řadí mezi takzvané krátkodobé diety, které se hodí pro nastartování hubnutí, nebo třeba ve chvíli kdy si chcete pročistit organismus třeba po Vánocích. Jako prostředek pro trvalé snížení váhy ale dieta modelek není to pravé.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *