Spa Massage Oil Towels Flower  - guvo59 / Pixabay

Dovolená v lázních – užijte si zasloužený odpočinek ve vyhlášených českých lázních

Jestli se tento rok chystáte na dovolenou a je vaším snem si konečně pořádně odpočinout, určitě byste měli zvážit návštěvu tuzemských lázní. Ty totiž často dokážou nabídnout více než některé pěti hvězdičkové wellness hotely. Za přijatelnou cenu si tak můžete užít luxus a zasloužený relax.

Pohoda a wellness v Třeboni

Lázně Třeboň skýtají širokou nabídkou pobytů, kde si můžete odpočinout a načerpat novou energii. Například můžete strávit šest dní v hotelu Zlatá Hvězda, kde budete moci vyzkoušet různé procedury, včetně rašelinové koupele, masáže zad či whirlpoolu. Kromě toho můžete navštívit i místní bazén a vodní svět.

Pobyt s kvalitní radonovou kúrou

Pokud vás nebo někoho blízkého trápí chronické bolesti či problémy s klouby, budou pro vás tím pravým lázně Jáchymov. Radium Palace Hotel se řadí v tomto oboru mezi špičky, přičemž nabízí širokou nabídku pobytů. V hotelu můžete strávit až jedenáct dní a projít si profesionální radonovou kůrou. Ta spočívá v pravidelných radonových koupelích, kdy budete pode neustálou kontrolou personálu a také přítomného lékaře.

Přečtěte si také:  O dokonalou čistotu nástrojů se postará sterilizátor

Rodinná dovolená v Kynžvartu

Pokud plánujete rodinnou dovolenou v ČR, určitě byste neměli minout lázně Kynžvart. Lázeňský dům Libuše nabízí šesti denní lázeňský pobyt pro rodiny s dětmi, přičemž zúčastnit se ho může minimálně jeden rodič s jedním dítětem. Součástí pobytu je široká škála procedur od masáží až po vířivé koupele. Pro děti je přitom připravený bohatý kulturní a sportovní program, který lze doplnit i výletem na tamní zámek Kynžvart.

Jestli vás vybrané lázeňské pobyty nezaujaly, můžete si vybrat z tisíců dalších na portálu Spa.cz. V nabídce tak naleznete lázně napříč celou republikou, kde můžete absolvovat rekreační či léčebné pobyty pro páry nebo dokonce celé rodiny.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *