Žít zdravě, právě k tomuto cíli je určen extra panenský olivový olej

Pokud se chcete cítit lépe, je načase změnit jídelníček. Příliš těžká a tučná jídla neprospívají zdraví a kromě jiného – velmi obtížně se tráví. Slunečnicový olej nebo máslo nemohou být jedničkou v kuchyni, pokud se chystáte hubnout. Proč nezkusit tradiční středomořský produkt, který je po tisíce let doporučován všemi zastánci zdravého stravování? Nespěchejte, naopak, jídlo se musí vychutnat, svého druhu je to skutečný rituál. To je jižanská rada číslo jedna. A tou druhou je pak olivový olej, jemuž musíte dát příležitost zazářit!

Elegantní balení a pořádná porce zdraví v jednom

Hezký dárek, ale také skvělý produkt, který se dá velmi efektivně zkombinovat s mnoha různými jídly. Zdravá výživa nemusí být nutně spojována s něčím, co vám nebude příliš chutnat. Olej z oliv je totiž výjimka potvrzující pravidlo, chcete-li. Mnozí na něj nedají dopustit právě proto, že jeho aroma může být skutečně mimořádné a chuť jen zvýrazní mořské ryby nebo těstoviny, zeleninové saláty, houbové omáčky a spoustu dalších jídel, jen si vybrat ty oblíbené! Pozitivní vliv oliv na zdraví je prokázaný už celá tisíciletí a vzhledem k tomu, že se olivový olej používal i k různým náboženským obřadům, je zcela jasné, že byl antickými kulturami přímo milován. Je snad ještě lepší reklama, než doporučení trvající po celé desítky generací?

Přečtěte si také:  Zánětu močových cest se můžete zbavit i pomocí brusinek. Jaký mají vliv na náš organismus?

Španělsko je v ohledu olivového oleje dominantní, přesně to si potvrdíte s každou další lahvičkou z dílny rodinné farmy Casas de Hualdo. Ochutnejte jen tak na lžičku a zažijte atmosféru centrálního Španělska v jediném malém doušku. Jemné aroma nebo něco pikantnějšího? Záleží, které odrůdě dáte přednost. BIO olivový olej už klepe na dveře a měli byste mu otevřít. Už jen proto, že s ním na talíři dostanete zase více chuti do života. Stačí mu dát příležitost a během pár dnů pocítíte rozdíl, stačí jen mít odvahu začít…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *