Nejúčinnější přírodní spalovače tuků

Příroda nám skutečně nabízí vše, co naše těla potřebují. Zapomeňte na různé uměle vytvořené přípravky a pilulky pro zázračné a rychlé hubnutí, ty se těm přírodním skutečně nemohou vyrovnat. Pro jarní očistu jsou tyto potraviny naprosto dokonalé! A jaké to tedy jsou?

Krevety a krabí maso

Bílkoviny jsou pro naše tělo velice důležité. Při jejich trávení spotřebovává organismus veliké množství energie. Vyberte si tedy takové bílkoviny, které budu mít málo tuku a kila půjdou dolů skoro sama! Zářným příkladem jsou především krevety, ústřice a jiné mořské plody.

Zelený čaj

Zelený čaj obsahuje velice vzácné látky, které zpomalují proces ukládání tuků v těle a v játrech a zároveň urychlují spalování kalorií. Není ale čaj jako čaj. Ty obyčejné sáčkové zelené čaje mají od těch skutečných opravdu hodně daleko. Jestliže chcete udělat něco dobrého pro svou linii a zdraví, určitě se porozhlédněte v čajovnách po opravdu kvalitním zeleném čaji.

Přečtěte si také:  Co ještě nevíte o droždí

Ananas

Zařaďte toto tropické ovoce do svého jídelníčku  a uvidíte, že neprohloupíte! Ananasy obsahují enzym bromelin, který brzdí ukládání tuků a zároveň má příznivý vliv na trávicí ústrojí. Stačí pár plátků denně a brzy uvidíte první výsledky!

Zázvor

Zapomeňte na ten sušený a pořiďte si čerstvý! Ten obsahuje látky, které podporují látkovou výměnu, krevní oběh a trávení. Tím vším pomáhají vylučovat škodliviny a tuky z těla. Každý den si z něj udělejte alespoň jeden šálek čaje!

Vejce

Vejce obsahují velice málo kalorií, ale zároveň veliké množství tak potřebných živin. Jsou tedy naprosto ideální volbou pro hubnutí. Látky, které obsahují, jsou bohaté na esenciální aminokyseliny, jež jsou důležité pro zdravý vývoj a obnovu buněk. Začněte snídat zdravě!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *