Model Crying Woman Bra Lying  - Free-Photos / Pixabay

Krásný a pevný dekolt může zařídit i moderní medicína

Také nejste spokojena se vzhledem svého poprsí? Ať už se na vás vyřádil věk nebo Matka příroda, není nutné házet flintu do žita. Dnes je už zvětšení či plastika prsou zcela běžnou operací. Důležité však je zvolit si správné silikonové implantáty.

Jedině ty vám totiž zajistí, že vaše ňadra budou vypadat přirozeně – a stejně tak se budou i chovat. Chcete, aby byly neviditelné, pohodlné a po všech stránkách kvalitní? Vsaďte na nejnovější poznatky z oblasti medicíny.

K prsním implantátům se váže řada mýtů a polopravd

Neprasknou vám  v letadle ani při větším nárazu. Můžete s nimi kojit a jsou vhodné pro ženy v každém věku. Tolik k nejčastějším omylům, které po internetu kolují. A mohou vypadat i dokonale přirozeně – prsní implantáty Motiva vás o tom přesvědčí. Oproti konkurenci mají totiž jednu velkou výhodu, a to speciální gel Motiva Ergonomix, jímž jsou naplněny.

Je elastický, což mu dovoluje dokonale se přizpůsobit všem vašim pohybům. Chová se tedy stejně, jako vaše vlastní tkáň. Budete-li ležet, rozlije se do přirozeně kulatého tvaru, ve vzpřímené poloze se pak vaše ňadra zformují do přirozené kapky. A stejný dojem získáte i na pohmat. Velkou výhodou implantátů je jejich měkkost i absence hmatatelného okraje. Nikdo tedy opravdu nic nepozná – ani vy ne.

Operace s minimální jizvou pro vaše zdraví i krásu

Už dávno také neplatí mýtus o velké jizvě. Moderní operace zvětšení prsou implantáty jsou k vašemu tělu doopravdy šetrné. A Motiva vám také prozradí proč. Její implantáty se dokáží skvěle tvarově přizpůsobit – o tom jsme psali výše. Ovšem díky tomu je lze i poměrně hodně stlačit, čehož je právě využíváno při jejich zavádění do těla.

Dochází k tomu za pomoci speciálního sáčku s jehož pomocí se jednoduše vsunou dovnitř, a to řezem o délce pouhých 2,5 cm. Pro porovnání je pak nutné dodat, že obvykle bývají jizvy minimálně dvojnásobné – a to jen v případě, že narazíte na šikovného chirurga.

Přečtěte si také:  Zhubli jste, ale vaše tělo stále ještě není dokonalé? Pomůže vám chirurgická korekce přebytečné kůže

A výhodná je i samotná technika sterilního vložení. Díky ní jsou vkládané prsní implantáty Motiva dokonale čisté – neulpí na nich kožní buňky ani bakterie, což snižuje riziko pooperačních komplikací na skutečné minimum.

Na co se připravit při operaci?

Základní postup jsme vám už objasnili – a teď se ještě podívejme na průběh operace jako takové. Implantát se vždy vkládá pod prsní sval nebo žlázu. Tvar i velikost jsou předem pečlivě konzultovány, a to s ohledem na vaše požadavky i na vaše bezpečí.

Operace trvá obvykle 1-2 hodiny – vždy podle náročnosti výkonu (všemu samozřejmě předchází pečlivé předoperační vyšetření). Před operací se nesmí 5 hodin jíst, pít ani kouřit. Samotná hospitalizace po zákroku je také velmi krátká. Domů půjdete za 1-2 dny.

A jak se budete cítit? Připravte se na pooperační klidový režim, který bude trvat týden či dva. Mírná bolest (záleží na vaší citlivosti) i únava jsou normální. Ňadra mohou být také opuchlá a citlivá na dotek.

Jak na správnou pooperační péči

Není samozřejmě vhodné se v oblasti ňader mýt ani koupat, dokud se pooperační rány zcela nezahojí. A váš šatník by se pro maximální efekt měl také po dobu dvou měsíců rozrůst i o speciální kompresní podprsenky.

Ty se podle doporučení lékaře nosí vždy nejméně čtyři týdny a pořídíte je v provedení vhodném pro různé pooperační fáze. Budete tedy potřebovat alespoň tři (pro první, druhou i třetí fázi). Ale nebojte se, vypadají opravdu dobře a vašim ňadrům odlehčí. Výsledky operace pak stabilizují.

A jak je to s návratem do zaměstnání nebo péče o domácnost? Vše je individuální, ovšem většina žen se ke svým povinnostem vrátí za 5-10 dní. Po třech měsících je pak vše zhojeno a výsledek augmentace stabilizován. A vám tedy nezbývá, než si svou nově nabytou krásu užít plnými doušky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *