Rychlý průvodce papírovými ručníky a toaletním papírem

Hledáte úsporu pro svou firmu? Začít můžete při správném výběru jednorázových papírových ručníků a kvalitního toaletního papíru.

Ušetřete koupí kvalitních hygienických pomůcek své firmě velké finanční výdaje

Úspora financí je každodenním tématem všech majitelů a manažerů firem. Během rozhodování, kde snížit náklady spojené s hygienickými pomůckami, je na místě zvážit výběr kvalitních papírových ručníků a toaletního papíru. Nejdříve si odpovězte na jednu důležitou otázku a to, kde chcete papírové skládané ručníky používat. Mohou to být například kanceláře, průmyslové haly, sklady, hotely, zdravotnická zařízení, restaurace, školy a všechna místa se sociálním zařízením, kde se klade velký důraz na kvalitu a hygienu.

Kde se dají papírové ručníky používat?

Papírové ručníky nejsou své uplatnění nejen na všech toaletách s rušným provozem, ale jsou vhodné všude tam, kde je hygiena na prvním místě, a to zejména v kuchyních restaurací, ve školních jídelnách, v ordinacích lékařů, v potravinářské výrobě nebo v nemocnicích.

Jaké druhy papírových ručníků existují?

Papírové ručníky a utěrky se vyrábějí skládané po jednotlivých útržcích způsobem ZigZag nebo v roli. Vyrábějí se z celulózy nebo z recyklované suroviny. Ručníky z celulózy mají vyšší kvalitu. Výroba papírových ručníků z celulózy je rovněž méně energeticky náročná než výroba papírových ručníků z recyklované suroviny a proto jsou papírové ručníky z celulózy v současné době levnější než výrobky z recyklované suroviny. Dále lze papírové ručníky a utěrky rozdělit podle počtu vrstev, podobě, jako je tomu u toaletního papíru. Čím více vrstev, tím jsou kvalitnější a savější. Zákazníkům doporučujeme zakoupit skládané ručníky. Jakmile jeden útržek vytáhnete, druhý bude díky chytrému skladu připraven ihned k použití. Většina papírových ručníků z celulózy má také certifikát ekologicky šetrný výrobek.

Přečtěte si také:  Kamagra a její možnosti - komplexní pohled na podporu erekce

Jaký toaletní papír používat ve veřejných prostorách?

Toaletní papíry se vyrábějí z celulózy nebo z recyklované suroviny. Toaletní papíry z celulózy mají lepší rozpustnost. V komerčních prostorách doporučujeme používat toaletní papíry s větším návinem v roli oproti běžným toaletních papírům. Inovativním výrobkem v sortimentu toaletních papírů je toaletní papír BioTech. BioTech je exkluzivní řada toaletních papírů, které pomáhají biologicky čistit odpadní potrubí a kanalizaci, urychlují rozkládání organické hmoty v čističkách, septicích a mobilních toaletách, redukují patogenní bakterie a tím odbourávají zápach. Toaletní papír BioTech zabraňuje ucpávání potrubí a šetří tak dodatečné náklady na čištění odpadů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *