Krásné, pevné a přirozené – takové může být vaše nové poprsí

Plný a vnadný dekolt je tajným snem snad každé ženy. Ne všem však příroda rozdala v pubertě právě dobré startovací karty. Často proto přichází na řadu úvahy o plastické operaci.

Dnes už je zvětšení prsou velmi dobře dostupným zákrokem, přesto si ho však nedopřejí všechny ženy, jež po plném poprsí touží. Důvodem jsou zejména nejrůznější mýty, které okolo tohoto tématu panují.

Nejčastější nepravdy o prsních implantátech

Také se obáváte cizorodého tělesa ve vašem těle, jímž bezpochyby silikon je? Je až s podivem, že stejnou obavu nepociťujete při pohledu na člověka s kloubní protézou, umělým zubem nebo třeba šroubem v kosti. A přitom mají všechny tyto předměty jedno společné – jsou vyrobeny ze 100 % ověřených a bezpečných lékařských materiálů. Medicinální silikon je pro tělo stejně neškodný, jako kterýkoliv jiný zdravotnický prostředek. Jde tedy spíše o psychickou bariéru než o fakta, podložená průzkumy.

Další často tradované mýty se váží k těhotenství a kojení. Opravdu není nutné implantáty před otěhotněním vyjímat a kojení také nebrání. Koneckonců, bezproblémová výživa dítěte mlékem není zaručena ani u žen se 100% přírodním poprsím. Svou roli tu hraje i mnoho jiných faktorů. A je-li po kojení přistupováno k výměně implantátů, pak vždy z čistě estetického hlediska. Postava ženy se totiž po tolika prodělaných změnách mění a původně navržená velikost či tvar nemusí prsní tkáni již vyhovovat. Rozhodně však nejde o nutnost.

Implantáty, co nejsou vidět

Také si myslíte, že to přirozeně „nejde“? Zvětšení prsou implantáty Motiva vás přesvědčí o opaku. Jeho tajemstvím je speciální gel Motiva Ergonomix, jež se díky své elasticitě dokonale přizpůsobuje pohybům ženského těla. V leže zůstává kulatý, ovšem ve stoje přechází do přirozené kapky. A stejný dojem vyvolá i na pohmat. Implantáty jsou měkké a bez hmatatelných okrajů.

Velká či raději menší? Rozhodování usnadní 3D simulace

Řada žen má již před návštěvou plastického chirurga jasné představy o velikosti a tvaru nového poprsí. Některé ženy však váhají, jaká velikost implantátů je pro ně ideální. V každém případě je vhodné dát na radu plastického chirurga, který navrhne vhodný profil i velikost implantátů vzhledem k tělesným dispozicím klientky.

Pro usnadnění rozhodování nabízí Motiva možnost 3D simulace. Při projekci prsních implantátů se bere v úvahu objem hrudníku, charakter prsní tkáně, zvolené parametry implantátů a další proměnné. Výsledkem je 3D model vašeho hrudníku s vybraným typem implantátů.

Náš tip: Zajímá vás, který lékař ve vašem okolí tuto techniku používá? Přečtete si tento článek.

V hlavní roli bezpečí

Skutečně bezpečné implantáty slouží bezproblémově po několik desítek let. Doporučená frekvence výměny po 10-15 letech se tedy váže spíše ke změnám ženské postavy než k jejich „končící životnosti.“ O to důležitější je sázka na kvalitu.

Možná si stále ještě pamatujete aféru s nepovedenými modely francouzské firmy PIP, jež v tělech žen praskaly a vypouštěly svůj obsah do okolí. Něco takového se ovšem u produktů podložených mezinárodními certifikacemi stát nemůže. Implantáty Motiva se mohou chlubit více než třicetiletou tradicí a nabídnou vám samozřejmě i dodržování těch nejpřísnějších norem v čele s certifikací ISO, CE a FDA.

Náš tip: kvalitu implantátů Motiva poznáte také podle jejich 100% plnění, jež brání nechtěnému posunu obsahu uvnitř implantátu a s tím souvisejících ruptur či kosmetických změn na povrchu ňadra.

Co vzít ještě v úvahu

Samotnou operací to však samozřejmě nekončí. Kromě několika kontrol v ordinaci odborníka je nutné pořídit i pooperační prádlo a nějaký čas dodržovat klidový režim. A to je vlastně vše, tak bezproblémová vaše nová prsa mohou být. Už se na ně těšíte?

Zdroj informací: www.motivaimplantaty.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *