Clay Mask Woman Skincare Face Mask  - Engin_Akyurt / Pixabay

V čem vám může pomoci kyselina hyaluronová?

Většinou si ji spojujeme s kosmetickými procedurami nebo potížemi pohybového aparátu. Ovšem kyselina hyaluronová toho umí mnohem víc. Bývá označována také jako hyaluron a jde vlastně o endogenní polysacharid.

V lidském organismu se přirozeně nachází v kloubech, kostech, kůži a dalších částech těla. I proto se tak často využívá právě v kosmetice. A co tedy v našem těle dokáže?

Působení kyseliny hyaluronové v chrupavkách a kloubech

Pokud se podíváme na mechanismus jejího vzniku, pak zjistíme, že se vytváří přímo v bazálních membránách. Tvoří tedy nezbytnou složku celého pohybového aparátu. Podílí se na zdraví chrupavek i synoviální tekutiny, jež se stará o hladký pohyb kloubů. Přítomnost hyaluronu pomáhá udržovat zdraví chrupavek a přímo se podílí na tvorbě nového materiálu. A podobně působí kyselina hyaluronová i v naší pokožce. Dodává totiž pružnost pokožce a podporuje vznik a dělení nových buněk, čímž přispívá k eliminaci vrásek, jež se jednoduše „vyplní“ zevnitř.“

S přibývajícím věkem se její množství snižuje

Čím jsme starší, tím méně této cenné komponenty ve svém těle máme, a to se samozřejmě podepisuje negativně na našem vzhledu i zdraví. A právě proto je na trhu kyselina hyaluronová tablety, jež umožní jednoduše a rychle doplnit její zásoby, bez ohledu na to, v jaké kondici je právě naše „osobní tělesná továrna.“

Přečtěte si také:  Pomožte si ke kráse pomocí doplňků stravy

Stačí jen užít tu správnou tabletku ve správný čas a o vše potřebné je postaráno. Potřebujete zacílit její působení mnohem konkrétněji? Jde vám zejména o mladistvý vzhled a pružnou a vypnutou pokožku? Pak se vám určitě zalíbí hyaluronové sérum WoldoHealth, jež účinky hyaluronu kombinuje navíc s prospěšným působením aloe pravé (Aloe vera).

Dokáže tak proniknout i do hlubších vrstev pokožky, navíc se snadno nanáší a hodí se pro všechny typy pokožky i věkové kategorie uživatelů. Navíc se pyšní speciálním obalem, jež účinné složky uvnitř chrání před oxidačním působením slunečních paprsků. Více se dozvíte na stránkách woldoshop.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *