Make Up The End Of The Eye Shadow  - LubosHouska / Pixabay

Jarní líčení sází na svěží vzhled

S příchodem jara mohou ženy konečně nastavit svoji tvář sluníčku a jeho příjemným hřejivým paprskům. Končí období, kdy chodily zachumlané až po uši v šálách, čepicích a bundách. Po dlouhé době jim bude z obličeje vidět více než nos. Proto mohou svému okolí dát najevo radost ze života i pomocí nového svěžího jarního líčení.

S jakými trendy se v této oblasti letos můžeme setkat?

Pořiďte si kvalitní rozjasňovač

Kosmetické firmy sází především na to, jak zdůraznit přirozenou krásu a ukázat osobitý styl každé ženy. Nevznikají proto žádná striktní pravidla, co si ženy mohou dovolit a co už ne. Všichni se snaží především o to, aby pokožka nebyla unavená, ale naopak svěží, čerstvá a jasná. Když tedy sáhnete místo tvářenky na rozjasňovač, chybu rozhodně neuděláte, právě naopak.

Rozjasňovače mají různé textury a nemusíte se jich bát. Na pleti vypadají velmi přirozeně. Ty tam jsou doby, kdy se používaly pudry, s nimiž se tvář nepřirozeně leskla.

Dnes si můžete vybírat z kvalitních podkladových bází a kompaktních pudrů. A jak je nanášet? Nejlépe se osvědčují široké štětce, kterým kompaktní pudr lehce nanesete. Volte ale kvalitní přípravky s jemnými pigmenty.

Přečtěte si také:  V čem nám může pomoci kyselina hyaluronová
Version Cosmetics Makeup Pencil - PetraSolajova / Pixabay
PetraSolajova / Pixabay

Růžová barva je in

Ovšem na tvářenky by ženy neměly zanevřít ani letos, i když dostávají přednost rozjasňovače. Trochu toho jemného zdravíčka vypadá příjemně, ale v kurzu jsou spíše decentní odstíny. Nejoblíbenější je jemně růžová. Evokuje něžnou romantiku a jarní svěžest a o to jde především. Kromě toho letošnímu jaru kralují především pastelové odstíny.

V nabídce růžových si vybere letos každá dáma podle svého v kusu od pastelové až po mírně ostřejší.

Pastelový vzhled ale není pro každou, proto se letos jeho protipólem stává i výraznější líčení. Která z žen má ráda výraznější rtěnku a také temné odstíny v manikúře, bude in. Letí také oči vyladěné do tmavé modři nebo zeleně. Navíc se není nutné řídit tím, že když jsou výrazné rty, neměly by už být tak výrazné i oči. Odvážné dámy mohou zdůraznit obojí.

Eyes Eye Algae Girl - 729714 / Pixabay
729714 / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *