Reception Spa Registration Clinic  - spabielenda / Pixabay

Erotická masáž a její benefity

Zbavte se stresu, špatné nálady i nezdravě nahromaděné energie v erotickém salónu. Ukážeme vám, jak vypadá ta nejlepší masáž s erotickým podtextem a na co se při ní můžete těšit.

Určitě nejde o nevěru. Na tom se prakticky všichni oslovení shodují. I když je ve hře vyvrcholení, plnohodnotný sexuální styk už ne. To by musela být koneckonců za nevěru brána i autoerotika. A že u toho asistují jen spoře oděné ženy? Příjemný bonus navíc.

Uvolnit se stihnete i za 45 minut

Podívejte se, jak vypadá erotická masáž penisu: https://angelsmasaze.cz/eroticka-masaz-penisu-praha-masaz-penisu/. Všechno to zní opravdu dobře, že ano? A přitom si takové potěšení můžete dopřát opravdu kdykoliv. Míříte po práci za odpočinkem do kavárny nebo hospůdky? Vyměňte je právě za erotické masáže.

Intenzivní relax se vším všudy z rukou ženy, která své práci opravdu rozumí. Chtěli byste ještě něco jiného? Touha a splněná přání v jednom balíčku. A zatraceně žhavém balíčku, na to se spolehněte. Není divu, že váš penis bude žádat stále nová opakování, což se za pár týdnů příznivě promítne i na jeho zdraví. A vlastně i na vašem.

Přečtěte si také:  Po přečtení tohoto článku už nikdy nevyhodíte stopky z třešní

Intenzivní zážitek a ještě něco navíc

Jak jste už mohli z odkazu https://angelsmasaze.cz/eroticka-masaz-penisu-praha-masaz-penisu/ zjistit, odehrává se tento typ masáží výhradně v leže na zádech. Nějakou chvíli ovšem trvá, než dostanete to, pro co jste si přišli… Masérky rozhodně nejdou rovnou na věc. Snaží se navodit atmosféru a dokonalé uvolnění. A teprve potom přistoupí k samotnému aktu.

Je to spíše umění než masturbace

Masérky v erotických salonech patří mezi skutečné mistryně ve svém obou. Kámasútru i tantru znají nazpaměť a osvojily si i některé techniky kurtizán. Třeba silný stisk u kořene penisu, který dokáže zabránit vyvrcholení těsně předtím, než k němu dojde. Vaši rozkoš tak budou prodlužovat, dokud to jen půjde.

Vyberte si tu svou z 15 nejkrásnějších kandidátek na erotické masáže Praha Angelsmasaze.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *