Domácí posilovna je dobrým pomocníkem pro vaše novoroční předsevzetí

S koncem roku přichází čas, kdy lidé bilancují předchozí rok a život. Sami si pak dávají spoustu předsevzetí do dalšího roku. I vy to znáte určitě. Zhubnu, přestanu kouřit a další. Prvním krokem právě bývá uvědomit si že je něco špatně a je potřeba to změnit. V tomto článku vám nepomůžeme s tím jak přestat kouřit, ale pokusíme se nastínit, co lze udělat pro vaše zdraví.

Zdraví je to nejdůležitější

Postupem času a věku na to člověk přijde, ale kolikrát už může být pozdě. Obezita je problémem, který je kolem nás a je to generační nemoc. Je potřeba najít v sobě kousek vůle a začít s tím něco dělat, jelikož to nese velké zdravotní problémy. A pokud tedy patříte mezi ty, kteří chtějí se sebou něco dělat, v následujících řádcích se dočtete, jak může být jednoduché i posilovat doma.

Udělejte si radost vánočním dárkem v podobě činek

Domácí posilovna – jak začít?

Začátky jsou těžké u čehokoli. Na internetu se dočtete o nejlepších radách a zázračných nápojích, ale ve výsledku je to opravdu o pohybu. A chození do posiloven může být občas velmi trapné a nepříjemné. Proto je ideální začít s tréninkem doma.

Můžete si najít na internetu spoustu videí a instruktáží, ale stejně se vždy dočtete, že nejlepším způsobem je anaerobní cvičení. Takže volba padne na klasický rotoped. Ale je možné zvolit i variantu běhu na místě.

Přečtěte si také:  Jak zhubnout břicho po porodu
Domácí posilovna je dobrým pomocníkem pro vaše novoroční předsevzetí

Posilování doma

Pro ty, kteří mají zájem svá těla pěkně vyrýsovat je možné pořídit i posilovací stroje domů. Investice do takového stroje může být větší, ale jistě se vám vrátí v podobě ušetřených peněz za posilovnu. Pokud ovšem nemáte místo nebo se vám zdá investice příliš vysoká udělejte si radost vánočním dárkem v podobě činek. Při správném cvičení nahradí i posilovací stroje.

Sportovní vybavení jako vánoční dárek

Pokud nepatříte mezi nadšence kteří by chtěli své tělo trávit posilování, ale přesto byste chtěli začít, doporučujeme zvolit pro lepší a efektivnější cvičení kvalitní podložku na jógu nebo gymnastický míč a overball. I tímto můžete udělat radost jako vánočním dárkem pro přítelkyni nebo kamarádku. Ženy jistě ocení, nežli posilovací stroj nebo činky, balanční pomůcky, které pomohou tvarovat postavu zejména zadeček a stehna.

Začněte nejen v novém roce aktivně a dejte svému tělu vědět, že s ním i do budoucna počítáte a shoďte přebytečná kila.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *