Ginger Fresh Ginger Food Organic  - jmexclusives / Pixabay

Posilte svoji obranyschopnost před viry a bakteriemi přírodní bylinnou kůrou

Chytíte chřipku i několikrát za zimu a vaše tělo pokaždé křičí na poplach, že takto už to dále nejde? Nepřecházejte žádné onemocnění a začněte se více věnovat sami sobě. Chřipka, ale i obyčejné nachlazení vyžadují dokonalé vyléčení, jinak si koledujete o mnohem horší zdravotní komplikace například v podobě zánětu srdečního svalu či dlouhodobé chronické únavy.

Co vám pomůže?

Vsaďte na bylinky a jejich přírodní sílu. Pro posílení organismu oslabeného chřipkou či nachlazením je ideální zázvorový čaj s medem a citronem, který pomůže uvolnit ucpaný nos a naředit hlen. Pro usnadnění vykašlávání jej můžete doplnit o osvědčený lipový čaj, který navíc pomůže zatočit i s horečkou. Pálení v krku účinně ztlumí ranní kloktání výluhu z šalvěje. Jestliže jste si v létě nasušili podběl, rozhodně jej nenechte stranou. Ztlumí dráždivý kašel a uvolní dutiny.

Posilujte svoji obranyschopnost

Jak jinak než opět s bylinkami. Jedinečným prostředkem pro zvýšení imunity je čaj z květů černého bezu. Ten si poradí i se zvýšením kondice vašich dýchacích cest a dodá vám energii. Tu můžete rychle získat také rozmícháním prášku z guarany ve vodě a její konzumací. Nabudí vás tak rychle, že chřipka nebude mít šanci. Přírodní preparáty a bylinky jsou jedinou cestou k dlouhodobému zdraví, odstranění překyselení a silnému organismu. Zapomenout ale nesmíme ani na vitamíny a jejich zvýšený přísun především v období podzimu a zimy. Pro zvýšení imunity zařaďte do svého jídelníčku zejména potraviny se zvýšeným obsahem vitamínu C, tedy například citrusy, kiwi, červenou papriku, listovou zeleninu, ale i například šípky ve formě marmelády anebo čaje.

Přečtěte si také:  Pečujte o svůj zrak – účinnější než mrkev je například světlík

Zvyšte v zimě i své libido

Přísloví tvrdí, že chřipka se nejlépe vypotí na cizím těle. Jestliže jste s partnerem či partnerkou této chorobě podlehli oba a již se vám daří se jí pomalu zbavit, využijte času vyhrazeného na rekonvalescenci a nezanedbávejte svůj sexuální život. Že nemáte na erotické hrátky ani pomyšlení? Pak se zaměřte na své libido a posilte jej kotvičníkem, který je znám jako jedno z nejúčinnějších přírodních afrodiziak. Vyrovnává ženský i mužský hormonální systém a pomáhá se lépe poprat s příznaky stárnutí. Navíc obsahuje antioxidanty, které zatočí s volnými radikály v těle a zpomalí tak degradaci organismu. Dopřejte si kotvičník v praktických kapslích anebo ve formě prášku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *