silhouette of person's hands forming heart

5 rad a tipů, jimiž byste se měli řídit při výběru vibrátoru  

Pokud hledáte způsob, jak si zpestřit svůj sexuální život, jsou vibrátory skvělou volbou. Kromě zpestření vám navíc mohou pomoci rychleji dosáhnout vrcholu. Většina žen však stále neví, jak takový vibrátor vybrat, přičemž je nutné uznat, že o mnoho přichází. Proto jsme se pro vás rozhodli sepsat hned pět rad, jak vybrat opravdu kvalitní vibrátor.

1. Zvolte si své potřeby a preference

Každé ženě vyhovuje jiná stimulace, a proto je nutné si i při výběru vibrátoru stanovit, co od něj očekáváte. Kromě klasického vibrátoru může být ideální volbou i pouhý stimulátor klitorisu, jenž vám pomůže dosáhnout silnějšího a intenzivnějšího orgasmu.

2. Zaměřte se na funkce

Sexuální hračky v podobě vibrátorů nabízí různé funkce, s nimiž byste se měli dopředu seznámit. Kromě běžných vibrátorů můžete vybírat i z variant, které nabízí například různou intenzitu vibrací nebo jednoduché ovládání na dálku.

3. Vyberte si správný tvar

Pokud již víte, o jaký vibrátor máte zájem měl by vás zajímat i jeho tvar. Klasické vibrační vajíčko se skládá hned ze dvou částí, které mohou mít podobu vajíčka nebo kuličky. Pokud si naopak vybíráte g-vibrátory, měli byste zvážit nejen jejich tvar, ale i délku.

Přečtěte si také:  Pravdy a mýty o zubech

4. Věnujte pozornost typu materiálu

Při výběru vibrátoru je třeba hledět i na kvalitu, jež se odvíjí zejména od použitého materiálu. Nejčastěji se můžete setkat se silikonem, jež nabízí i nenáročnou údržbu a dlouhou životnost. Narazit ale můžete i na dražší kousky ze skla, dřeva či jiných neobvyklých materiálů.

5. Nebojte se zeptat prodejce

Během výběru vibrátoru byste se neměli obávat zeptat se prodejce na potřebné informace nebo ho požádat o radu. Diskrétnost i odborné rady můžete očekávat od e-shopu Vibratory-online.cz, kde lze vybírat z opravdu široké škály vibrátorů a dalších sexuálních pomůcek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *