5 doplňků pro ženicha

Není žádným překvapením, že se chce ženich v jeho speciální den líbit. Vyžehlená košile, čistý oblek a vyleštěné boty. Co k tomu chybí? Správně, svatební doplňky, které dodají šmrnc a dodají šťávu celkovému outfitu. Aktuálně existuje nespočetné množství doplňků, které ženichovi zaručí nejen pozornost nevěsty ale také všech přítomných hostů. Které jsou ale ty nejvíce zásadní? Společně ve spolupráci s ochodem Trendhim, který se zabývá prodejem pánských módních doplňků vám dnes poradíme.

Kravata a motýlek

Kravata se společně s motýlkem řadí mezi ty nejzákladnější doplňky, které by neměli chybět žádnému ženichovi. Samozřejmě že je jen na něm, pro jakou variantu se rozhodně a jaký materiál a barvu si zvolí. Mezi nejoblíbenější materiály patří jednoznačně hedvábí, satén ale také vlna. Velkým trendem se stávají také motýlky dřevěné, které jsou pro všechny ty, kteří se nebojí se odvázat.

Kšandy

Šle nebo také šle jsou součástí mužského šatníku již od pradávna nicméně postupem času kšandy vystřídaly pásky. Tomu je ale již konec a šle tak můžeme vidět i na svatbách, a to především v podání ženichů, kteří se nebojí být originální a odvázat se. Plánujete svatbu v letních měsících? Inspirujte se naší nabídkou pánských kšand v internetovém obchodě s pánskými doplňky Trendhim.

Přečtěte si také:  Sport a kalorie

Kravatové spony

Spony teď slaví svůj „comeback“ a ačkoliv měli v minulosti především jen praktický účel, dnes se z nich stal spíš módní doplněk, který je nejen nadčasový ale také stylový. Kravatová spona je taková třešnička na dortu. Fantazii se meze nekladou

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky jsou až na výjimky čistě mužskou záležitostí. Dokáží muže přeměnit ve skutečného gentlemana a každý oblek povýšit o 100%. Pokud navíc sladíte vaše manžetové knoflíčky s kravatovou sponou, k dokonalosti už vám potom bude chybět snad jen nevěsta.

Kapesníček do saka

Kapesníček je jeden z doplňků, který patří nepochybně do výbavy každého ženicha. Nejen že se hodí ke každému typu obleku, smokingu či fraku ale také společně s motýlkem či kravatou vytvoří originální způsob, jak ozvláštnit ženichův outfit. Barevně by měl kapesníček ladit s celkovým lookem. Fantazii se ale meze nekladou, a tak se nemusíte bát kombinace různých vzorů.

Autor:

Trendhim
Instagram

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *