Pomocník, bez kterého se neobejde žádná lékařská ani vyšetřovací praxe

Vyšetřovací a rehabilitační lehátka jsou mnohdy tím nejdůležitějším vybavením specializovaných pokojů, určených pro péči o pacienta. Proto by jejich charakteristiku mělo tvořit hned několik důležitých znaků: odolnost, dlouhá životnost a snadná údržba.

A netvrdíme to jen tak, vždyť dobře zvolená vyšetřovací lehátka dokáží nemalou měrou přispět ke komfortu odborníka i ošetřované osoby. Pacient se díky poskytovanému pohodlí dokáže snáze uvolnit a erudovaný lékař či terapeut naopak získá ničím neomezený přístup k jakékoliv části jeho těla.

Jednoduché a rychlé ovládání je základ

Čas jsou peníze, říká se. A při práci s lidmi je jakákoliv zbytečně utracená minuta navíc nepohodlným faktorem pro obě strany. Naštěstí není třeba se mořit se složitým nastavováním výšky a dalších parametrů v případě, kdy nemocniční lehátka slouží jak malým dětem, tak i dospělým osobám.

Ruční či nožní ovladač provede požadované změny za několik vteřin, vždy ho tedy vyžadujte. Hodit se můře rovněž polohovatelnost lůžka v odlišných sekcích (např. pro prevenci otoků, při mdlobách apod.)

Přečtěte si také:  Plodnost a reprodukce, umělé oplodnění a početí dítěte

Ve hře jsou také nejrůznější gely, krémy a roztoky, jež na lehátku i při sebeopatrnější manipulaci čas od času ulpívají. Chtějte proto takový materiál, z něhož lze cokoliv setřít vlhkým hadříkem s desinfekčním roztokem. Ovšem žádný igelit apod., ten totiž ke komfortu ošetřovaných osob rozhodně nepřispívá.

Kam zajít pro specializovaná lehátka?

Samozřejmě k odborníkům. A nezáleží na tom, zda jde o kosmetická lehátka nebo třeba transfúzní křesla. Nedělejte kompromisy a chtějte výhradně modely navržené odborníky. Bohatý sortiment vám nabídne e-shop Resi.cz. Nezáleží na tom, zda sháníte pomůcky pro vyšetření vsedě či specializovaná lůžka určená pro lymfodrenáž. Vyberete si ve všech případech. A jako bonus dostanete kvalitu, která bude pro vaši praxi tou nejlepší investicí.

Pomocník, bez kterého se neobejde žádná lékařská ani vyšetřovací praxe
Pomocník, bez kterého se neobejde žádná lékařská ani vyšetřovací praxe

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *